Plaukimo ratas kūdikiams Baby Swimmer 0-24m/3-12kgEnlarge « »

Plaukimo ratas kūdikiams Baby Swimmer 0-24m/3-12kg

Prekės kodas: IV019
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Plaukimo ratas kūdikiams Baby Swimmmer 0-24m/3-12kg tinka plaukiojimui tiek namų vonioje, baseine tiek atviruose vandenyse ( gylyje, kuriame vaiko kojytės siekia dugną).
9,49 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Plaukimo ratas kūdikiams Baby Swimmmer 0-24m/3-12kg tinka plaukiojimui tiek namų vonioje, baseine tiek atviruose vandenyse ( gylyje, kuriame vaiko kojytės siekia dugną).

Tvirtinamas po smakru švelniai aplink vaiko kakliuką , leidžiant jam laisvai plūduriuoti ant vandens ir plaukti paviršiumi. Tarp kaklo ir vidinio krašto yra nedidelis tarpas, suteikiant komfortą vaikui. Galva yra apsaugota nuo sąlyčio su vandeniu : mažylis nenuvirs, neužsprings, nepaskęs.

Keleto savaičių kūdikį sunku maudyti baseine.  Kita vertus,  nepatogu kūdikį maudyti giliame vadenyje, didelėje erdvėje. Todėl su šiuo maudynių žiedu Jūs galite sukurti puikią pasiplaukiojimo vietą savo vonioje.

Vaikai mėgsta" nesvarumo būklę" ir galimybę laisvai judėti vandenyje - jie mokosi suktis ant pilvo, irtis rankytėmis ir kojytėmis vandenyje, žaisti su vandenyje plūduriuojančiais žaislais. Ir svarbiausia - maudynės labai lavina kūdikio judesius ir jo raumenukus.

Amžius: nuo 0 - 18 mėnesių.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas Lenkija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Plaukimo ratas kūdikiams Baby Swimmer 0-24m/3-12kg

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti