Valiuta: Lt

PUKY triratukas su pripučiamomis padangomis CAT 1SL, baltas/raudonas

Prekės kodas: 00002349
Sandėlyje: Parduotuvėje. Pristatome per 1-2 d.d.
Rekomenduoti prekę draugui
116,99 EUR / 403,94 Lt
130,04 EUR / 449,00 Lt
-10%

Teirautis Palyginimui

Tvirtas Vokietijoje gamintas triratukas

CAT1SL yra super triratukas, sukurtas vaikams nuo 2 metų arba nuo 90 cm ūgio, kuris augs kartu su Jūsų vaiku. Tvirtai pagamintas, klasikinio stiliaus triratukas.

 • Naujiena: triratukas turi laisvos eigos režimą. Šis režimas praverčia važiuojant nuokalne - tada vaikui nereikia minti pedaliukų tokiu greičiu, kaip sukasi ratukai. Vaikutis gali laikyti kojytes ant pedalų, ir minti tada kai jam to reikia. Taip pat šis režimas naudingas stumiant triratuką - tada vaikas gali tiesiog laikyti kojytes ant pedalų jų nemindamas.
 • Krepšelis daiktams susidėti
 • Pripučiamos padangos
 • Pakojukas
 • Kastuvėlis, tvitinamas prie sstūmimo rankenos
 • Daugiapozicinė reguliuojama sėdynė
 • galimybė blokuoti pedalus
 • galimybė užrakinti vairą, tada triratukas važiuoja tiesiai
 • rankinis stabdis
 • saugios ergonomiškos vairo  rankenos
 • reguliuojamo aukščio stūmimo rankena
 • aukštos kokybės miltelinis dažymas

 

Kaip ir visi kiti PUKY dviratukai, šis gaminys pagamintas taip, kad tarnautų ilgus metus. Puky pristato atsargines dalis šiam modeliui, kaip ir visiems kitiems PUKY dviratukams. 

Garantija 2 metai.

Visi dviratukai/paspirtukai/triratukai parduodami ir siunčiami nesurinkti. Jų surinkimas trunka 15-30 minučių.

Pirkdami šį triratuką įsigykite PUKY aksesuarus triratukams su 30 proc. nuolaida:

Puky rankinė pompa HP-25

Apsauginiai dirželiai Puky triratukams DG - saugu mažiesiems vairuotojams, jei sugalvotų nusnausti arba pastebėję kažką įdomaus, lenktųsi:)))

PUKY priekinis krepšys triratukams D16-18, raudonas - tilps visi reikalingi daiktai:)))

Kojų laikiklis Puky triratukams DF-1 - lengavai nuimamas ir uždedamas, kada prisireikia

Raudona Puky kuprinė mažiesiems dviratininkams RS

Puky apsauginis šalmas

 

Vokiečių firmos Puky šūkis - Judėjimas daro mus protingesniais!

Puky produktai ir jų idėja formavosi daugiau nei 60 metų. Šiandien, kai vaikams taip trūksta fizinio judėjimo, Puky produktų filosofija yra kaip niekad svarbi. Puky dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai lydės vaikus nuo pat pirmųjų žingsnių. Judėdamas vaikas ugdys pasitikėjimą savimi ir savo fizinius įgūdžius.K iekviename vystymosi etape vaikas ugdo ne tik tam tikrus fizinius gebėjimus, bet ir intelektualinius bei bedravimo įgūdžius - tiesiog padėkite ir paskatinkite savo vaiką. Puky Jums padės!

Puky produktų filosofija remiasi šiomis bazinėmis vertybėmis:

Kokybė. Puky jau 60 metų žinomas kaip kvalifikuotas kokybiškų vaikams skirtų transporto priemonių gamintojas, gaminantis unikalius ir inovatyvius kokybiškus gaminius.

Saugumas. PUKY didžiulis dėmesys skiriamas saugumui. Kiekvienas PUKY dviratukas, triratukas, paspirtukas ar kt. gaminys atitinka aukščiausius saugumo standartus, patvirtintus nepriklausomos sertifikavimo agentūros, dažniausiai vokiečių TUV Thuringen. Didžioji dalis PUKY gaminių parduodama Vokietijos rinkoje, kurioje galioja vieni aukščiausių ES rinkoje saugumo standartų.

Naujoviškumas. PUKY yra puikiai žinomas dėl savo inovatyvumo ir dažnai PUKY formuoja produkto standartus rinkoje.

Vaiko fizinis lavinimas. Daugiau kaip 60 metų PUKY koncentruojasi į vaikiškų transporto priemonių kūrimą ir tokiu būdu prisideda prie vaikų fizinio lavinimo.

Dizainas.PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai sukurti specialiai vaikams ir viskas yra apgalvota iki smulkiausių detalių.

Vertė už pinigus. PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai nėra pigūs, bet jie tikrai verti savo kainos.

Ilgas tarnavimo laikotarpis. Dauguma PUKY transporto priemonių specialių sprendimų dėka gali augti kartu su vaiku.

Vertė perparduodant. PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai dėl puikios kokybės ir atsarginių detalių pasiūlos išlaiko savo vertę ir tada, kai vaikas juos išauga. Todėl PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai yra labai populiarūs ir kaip naudotos vaikiškos transporto priemonės. O Jums bus nesunku parduoti dėvėtą PUKY gaminį už gerą kainą.

Pripažintas prekinis ženklas. PUKY yra rinkoje jau kelios kartos, todėl karta iš kartos šis vardas asocijuojasi su kokybe.