Amazonas slingasEnlarge « »

Amazonas slingas

Prekės kodas: amazon1
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Slingai - pasimatuokite pas mus parduotuvėje Kaune. Slingai - greitas aptarnavimas ir pristatymas.

39,99 €
 
  • Rausva Rausva
  • Mėlyna Mėlyna
 

* Privalomi laukai

- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Slingas su žiedais - jokių mazgų, jokių diržų - tik audinys ir 2 žiedai, kurie suformuoja lengvai naudojamą, saugią ir vaikui patogią nešioklę. Lengva užsidėti, lengva reguliuoti ar keisti vaiko padėtis.

Amazonas slingas su žiedais tai puiki išeitis, jei prireikia greitai paimti vaiką, tačiau norite, kad jūsų rankos liktų laisvos kitiems darbams ar vaikams.

Slingas su žiedais leidžia lengvai keisti vaiko laikymo padėtis - žiedų pagalba greitai atpalaiduosite esamą poziciją ir vaiką įkelsite kitoje pozicijoje (pvz. jei pabodo būti pozoje "pilvukas prie pilvuko", vaikas pradeda snausti, galite iš karto jį paguldyti ir jis ramiai miegos horizontalioje padėtyje).

Amazonas Ring Sling - puiki naujiena slingų su žiedais mėgėjams. Kompanija sukūrė slingus su žiedais iš pamėgtų vaikjuosčių audinių. Puikios ir ryškios spalvos. Dėl specialaus žakardinio (kryžminio) audimo, medžiaga prie vaikelio puikiai priglunda, prilaiko visus reikiamus taškus. Dar viena naudinga naujovė - mažesni nei įprasta plieno žiedai. Ši savybė leidžia dar tvirčiau įtempti ir užfiksuoti slingą, jis neatsipalaiduos, audinys neslys.

Amazonas Ring Sling - tinka nuo gimimo. Ramina esant pilvuko skausmams, būtinas norint vaikui suteikti nuolatinį jaukumo ir saugumo jausmą. Puiki pagalba, kai norite ne tik džiaugtis savo mažyliu, bet ir atlikti būtiniausius namų ruošos darbus - rankos bus laisvos, o vaikelis mėgausis mamytės ar tėvelio artumu.
Galimos nešiojimo padėtys: "pilvukas prie pilvuko" ("varliuko poza", stačiai), gulima, sėdom ant klubo, nugaroje, "lotoso" (veideliu į priekį).

Praktiška detalė - integruota kišenė, kurioje patogu įsidėti būtiniausią smulkmeną arba skalbiant slingą paslėpti žiedus. Taip pat kišenėje tilps visas slingas jo nenaudojant.

Sudėtis: 100 proc. medvilnė
Išmatavimai: 180*70 cm.
Garantija: 24 mėn.

Informacija

Informacija

Prekinis ženklas Amazons (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Amazonas slingas

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.