Beleduc atitikties paieškos medinė dėlionė "Vikšras" (11008)Enlarge « »

Beleduc atitikties paieškos medinė dėlionė "Vikšras" (11008)

Prekės kodas: e9cd55d07a3aa3078c74add84da9f49c
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11008
21,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc medinės atitikties paieškos dėlionės - spalvingos, patrauklaus dizaino dėlionės, skatinančios vaikus bandyti atlikti pirmuosius aritmetinius veiksmus, susipažinti su matematikos ir geometrijos pradmenimis.

Vaikai žaisdami spalvinga atitikties paieškos medine dėlione "Vikšras" susipažins su skaitmenimis nuo vieneto (1) iki dešimties (10). Taip pat galės atlikti pirmuosius aritmetikos veiksmus.

Dėlionė tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus.

Dėlionė susideda iš medinio pagrindo ir 10 dėlionės medinių detalių.

Dėlionės dydis: 375x160x16 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

Informacija

Informacija

Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc atitikties paieškos medinė dėlionė "Vikšras" (11008)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.