Beleduc lavinamasis žaidimas "Calculino" (22490)Enlarge « »

Beleduc lavinamasis žaidimas "Calculino" (22490)

Prekės kodas: 3a858d093a6501917f3e2ae8142745cb
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Žaidimas „Calculino“ Jūroje gyvena begalė mažų ir didelių gyvių. Tarp jų yra aštunkojis „Calculino“ ir nuostabios jūros žvaigždės, kurios švyti trimis skirtingomis spalvomis. Jie mėgsta pailsėti ant plūdurų, kurių yra daug visoje jū
44,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Žaidimas „Calculino“

 

Jūroje gyvena begalė mažų ir didelių gyvių. Tarp jų yra aštunkojis „Calculino“ ir nuostabios jūros žvaigždės, kurios švyti trimis skirtingomis spalvomis. Jie mėgsta pailsėti ant plūdurų, kurių yra daug visoje jūroje. Calculino yra daug matęs ir jis žino daug gražių vietų visoje jūroje. Jis daug pasakojo jūrų žvaigždei apie šias vietas ir dabar ketina jas jai parodyti. Savo čiulptukais vienu metu jis gali pasiimti keturias skirtingų spalvų jūros žvaigždes ant vienos kojos. Padėk Calculino paimti keturias mėlynas, keturias geltonas ir keturias raudonas jūrų žvaigždes su savimi į tolimą kelionę.

Pasiruošimas žaidimui:

Mėlyni, geltoni ir raudoni pagaliukai padedami trijose veltinio dėžutėse surūšiuoti pagal spalvą. Kiekvienas žaidėjas gauna po žaidimo lentą su aštunkoju. Pasiruošiame kauliuką žaidimui. Šiam žaidimo variantui nereikalingas kauliukas su skaičiais. Kiekvienas žaidėjas paima iš dėžučių po šešis atitinkamų spalvų pagaliukus (6 mėlyni, 6 geltoni, 6 raudoni). Kiekvienas žaidėjas sukiša paimtus pagaliukus atsitiktine tvarka į savo žaidimo lentos skylutes, esančias virš vandens. Negalima sudėlioti pagaliukų taip, kad būtų vienodos spalvos seka nuo 1 iki 6 iš eilės. Žaidėjas, kuris paskiausiai matė aštunkojį, pradeda žaidimą. Žaidimas vyksta pagal laikrodžio rodyklę.

Žaidimo lentos struktūra:

Virš vandens yra išgręžtų skylučių linija, kuri padalinta į tris dalis su skaičiais nuo 1 iki 6 ir kauliuko paveikslėliais. Plūdurai suskirsto liniją į tris dalis ir vėliau palengvina užduočių vykdymą. Prie linijos skylučių matome tiek skaičius, tiek kauliuko reikšmių atvaizdus. Vandenyje atvaizduotas aštunkojis „Calculino“. Jo čiuptuvėliai turi būti užpildyti keturiais mėlynais, keturiais geltonais ir keturiais raudonais pagaliukais.

Žaidimo eiga:

Kai užpildome žaidimo lentoje, virš vandens, esančią skylučių liniją spalvotais pagaliukais, pradedame žaidimą. Pirmasis žaidėjas meta visus tris kauliukus su spalvomis iš karto. Dabar žaidėjas gali padėti kiekvieną išmestą kauliuką prie kiekvienos skylučių linijos dalies. Tada iš kiekvienos skylučių linijos dalies žaidėjas gali paimti medinį pagaliuką tokios spalvos, koks buvo išmestas kauliuku. Paimtus pagaliukus žaidėjas įstato į atitinkamos spalvos skylutes ant aštunkojo. Jei kauliuku išmestos spalvos nėra atitinkamoje skylučių linojos dalyje, iš tos dalies pagaliukas neimamas. Žaidimo eigoje žaidėjai priima strateginius sprendimus: kuriai skylučių linijos daliai priskirti atitinkamą išmestą kauliuką, kokių spalvų pagaliukus aš jau turiu, kokių spalvų dar trūksta? Spalvoti pagaliukai, kurie nebereikalingi užpildant aštunkojo čiulptukus, paliekami skylučių linijoije.

Žaidimo pabaiga:

Žaidėjas, kuris pirmas surenka visus atitinkamos spalvos pagaliukus ir juos sudeda prie aštunkojo čiulptukų - nugalėtojas.

 

Žaidimo versija su kauliukais (su skaičiais) nuo 4 metų

Pasiruošimas žaidimui:

Pirmas žaidėjas meta tris  kauliukus su skaičiais iš karto. Dabar jis padeda po vieną kauliuką prie skirtingos skylučių dalies, atitinkamo skaičiaus. Virš skylučių pavaizduoti paveikslėliai su kauliukų reikšmėmis skirti mažesniems žaidėjams. Pirmo užėjimo metu kauliuko priskyrimo vieta neturi didelės reikšmės, tačiau vėliau tai darosi labai svarbus veiksnys. Žaidimo metu sprendžiami klausimai: kokias spalvas jau turiu, kokių spalvų neturiu, kurioje dalyje turiu padėti atitinkamos spalvos kauliuką, kad galėčiau gauti reikiamos spalvos pagaliuką? Spalvoti pagaliukai, kurie nebereikalingi užpildant aštunkojo čiulptukus, paliekami skylučių linijoije.

Žaidimo pabaiga:

Žaidėjas, kuris pirmas surenka visus atitinkamos spalvos pagaliukus ir juos sudeda prie aštunkojo čiulptukų - nugalėtojas.

 

Žaidimo eksperto versija vaikams nuo 6 metų

Pasiruošimas žaidimui:

Pasiruošimas žaidimui toks pat kaip žaidime su skaičių kauliukais. Šioje versijoje rekomenduojama pasidaryti juostelę iš popieriaus su skaičiais nuo 1  iki 18 ir ją padėti žemiau skylučių linijos (juostelė pridedama žemiau).

Žaidimo eiga:

Pirmas žaidėjas meta visus tris kauliukus su skaičiais vienu metu. Šioje žaidimo versijoje pats žaidėjas gali nuspręsti ar paimti vieno kauliuko reikšmę, ar sudėti dvi kauliukų reikšmes, ar tris kauliukų reikšmes. Dabar tik vienas spalvotas pagaliukas gali būti paimamas vieno ėjimo metu. Šiame žaidime žaidėjai sprendžia strateginius klausimus: kokių spalvų vis dar trūksta, kokiose pozicijose yra reikiamos spalvos pagaliukai.

Žaidimo pabaiga:

Žaidėjas, kuris pirmas surenka visus atitinkamos spalvos pagaliukus ir juos sudeda prie aštunkojo čiulptukų - nugalėtojas.

 

Žaidimo sudėtis: 4 žaidėjų lentelės, 3 kauliukai su skaičiais, 3 kauliukai su spalvomis, 78 spalvoti pagaliukai (24 geltoni, 24 mėlyni, 24 raudoni, po 2 atsarginius pagaliukus), 3 veltiniai krepšeliai.

Tinka vaikams nuo 4 metų.

Gali žaisti 2-4 žaidėjai.

Lavinama vaikų spalvų pažinimas, skaičiavimo įgūdžiai, socialiniai įgūdžiai.

 

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams, 7-8 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc lavinamasis žaidimas "Calculino" (22490)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti