Prekių grupės

Beleduc medinė dėlionė su rankenėlėmis "Afrika" (10147)Enlarge « »

Beleduc medinė dėlionė su rankenėlėmis "Afrika" (10147)

Prekės kodas: 35cb429c780082e7bef260a5f597d8c2
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
10147
14,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Ryškios spalvos ir mažylių amžių atitinkantys piešinukai ant dėlionių su rankenėlėmis pritraukia mažylių dėmesį ir skatina atrasti nepažintą pasaulį. Patogios rankenėlės ant dėlionės detalių leidžia mažiesiems patogiai jas paimti ir bandyti sudėti į atitinkamas dėlionės vietas.

Dėlionė tinka nuo 12 mėnesių amžiaus vaikams

Dėlionė susideda iš medinio pagrindo ir 4 detalių su rankenėlėmis

Dėlionės dydis: 285x245x40mm

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc medinė dėlionė su rankenėlėmis "Afrika" (10147)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.