Beleduc medinė rūšiavimo dėlionė “Aplinkos“ (11050)Enlarge « »

Beleduc medinė rūšiavimo dėlionė “Aplinkos“ (11050)

Prekės kodas: 442b151a596c258c8c150fc4b67b06f5
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11050
12,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Šios dėlionės medinių kortelių paveikslėlius vaikai lengvai identifikuoja ir jiems priskiria atitinkamus pavadinimus. Dėlionės detalės gali būti sudėtos ant dėlionės lentos skirtinga tvarka, todėl bus lengva kartu peržiūrėti surūšiuotas dėlionės detales ir pakalbėti su vaiku apie kiekvieną daiktų kategoriją.

 

Žaisdami šia dėlione vaikai susipažins kur gyvena skirtingi gyvūnai. Vaikams galėsite papasakoti apie skirtingas juos supančias aplinkas.

 

Dėlionė tinka vaikams nuo 2 metų amžiaus.

Medinis dėlionės pagrindas ir 12 medinės dėlionės detalių.

Dėlionės dydis: 245x245x8 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Amžius 2-3 metų vaikams, 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams
Sudėtingumo lygis Pradedančiajam (2-4 metų vaikas)
Dalių skaičius 12
Išmatavimai 24,5x24,5cm
Medžiaga Medis
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc medinė rūšiavimo dėlionė “Aplinkos“ (11050)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.