Beleduc medinė rūšiavimo dėlionė "Džiunglės“ (11070)Enlarge « »

Beleduc medinė rūšiavimo dėlionė "Džiunglės“ (11070)

Prekės kodas: 861a11d312b128e5d56696251f284f18
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11070
16,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Šios dėlionės medinių kortelių paveikslėlius vaikai lengvai identifikuoja ir jiems priskiria atitinkamus pavadinimus. Dėlionės detalės gali būti sudėtos ant dėlionės lentos skirtinga tvarka, todėl bus lengva kartu peržiūrėti surūšiuotas dėlionės detales ir pakalbėti su vaiku apie kiekvieną daiktų kategoriją.

 

Žaisdami šia dėlione vaikai susipažins su džiunglėse gyvenančiais gyvūnais, jų išskirtinumais, skirtinga jų gyvenimo aplinka, maistu, kurį jie valgo.

Kiekvienoje dėlionės detalės kitoje pusėje vaikai ras gyvūno atvaizdą (pasitikrinimui), kuriam turime priskirti konkrečią detalę.

 

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Medinis dėlionės pagrindas ir 25 medinės dėlionės detalės.

Dėlionės dydis: 260x260x8 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Sudėtingumo lygis Pradedančiajam (2-4 metų vaikas)
Dalių skaičius 25
Išmatavimai 26x26cm
Medžiaga Medis
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc medinė rūšiavimo dėlionė "Džiunglės“ (11070)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.