Beleduc sluoksniuota medinė dėlionė "Gaisrininkų brigada" (17035)Enlarge « »

Beleduc sluoksniuota medinė dėlionė "Gaisrininkų brigada" (17035)

Prekės kodas: 08c23c5392f898331f28a44a5a3ece0f
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
17035
31,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Sluoksniuotos dėlionės ypatingos tuo, kad vaikai detales dėlioja ne tik viena prie kitos, tačiau ir vieną ant kitos (sluoksniais). Dėlionių paveikslėliai sudedami sluoksniais ir taip paaiškinami įvairūs pasaulyje vykstantys procesai ar nuoseklumai. Šios dėlionės vysto konteksto suvokimą ir galimybes susieti ir daryti asociacijas.

Be pačios dėlionės sudėliojimo, šios dėlionės pagalba papasakosite vaikui apie gaisrininkų brigados darbą - važiavimas į gaisrą, jo gesinimas, tvarkymosi darbai užgesinus gaisrą, pasiruošimas kitam iškvietimui. Į pasakojimo procesą įtraukus vaikus lavinsime jų kalbos ir socialumo įgūdžius.

Palengvinimui, visos dėlionės detalės pažymėtos skaičiais (iš kitos pusės nei paveikslėlis).

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Penkerių sluoksnių dėlionė susideda iš medinio pagrindo ir 4 atskirų dėlionių - sluoksnių.

Dėlionės dydis: 295x207x18 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Sudėtingumo lygis Pradedančiajam (2-4 metų vaikas)
Dalių skaičius 4
Išmatavimai 30x20cm
Medžiaga Medis
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc sluoksniuota medinė dėlionė "Gaisrininkų brigada" (17035)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.