Prekių grupės

Beleduc stalo žaidimas „Vienas pasaulis“ Gyvūnų kelionė (22730)Enlarge « »

Beleduc stalo žaidimas „Vienas pasaulis“ Gyvūnų kelionė (22730)

Prekės kodas: ba8695e25ad8093e8179515101c8c514
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22730
24,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Ar esate pasiruošę į kelionę su Mai-Lin, Finn, Leila ir Jamal? Šį kartą keliausime kartu su grupele gyvūnų norėdami parodyti jiems pačius gražiausius mūsų planetos kampelius. Deja, kelionei namo gali sutrukdyti netikėtas didelis lietus arba kitos nenumatytos situacijos. Ar padėsi gyvūnų mažyliams kartu su Mai-Lin, Finn, Leila ir Jamal saugiai grįžti namo?

 

Žaidimo sudėtis:

 • 1 žaidimo lenta (skersmuo 420mm, storis 2,4 mm)
 • 4 figūrėlės
 • 16 gyvūnų kortelių
 • viena lietaus kortelė
 • 1 kauliukas su simboliais
 • vienas medžiaginis maišelis
 • dėžutė 320x240x50 mm

Žaisti gali 2-4 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus

 

Lavinama:

 

 • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

 • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

 • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc stalo žaidimas „Vienas pasaulis“ Gyvūnų kelionė (22730)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.