Beleduc stalo žaidimas "Vienas pasaulis" Vaikų kelionė (22703)Enlarge « »

Beleduc stalo žaidimas "Vienas pasaulis" Vaikų kelionė (22703)

Prekės kodas: eb3d6284b61079f9d09cfed3063e50a5
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22703
34,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Keliaukime aplink pasaulį kartu su Mai-Lin, Finn, Ami, Pepe, Leila ir Jamal. Savo kelionėje vaikai susitiks naujų draugų, atras visus žemynus, susipažins su skirtingomis vietovėmis, įvairiais pausaulio gyvūnais ir augalais.

 

Žaidimo sudėtis:

 • 1 žaidimo lenta (665x520x2,4 mm)
 • 6 figūrėlės
 • 36-ios žemynų kortelės
 • 30 kortelių su dovanomis
 • 1 kauliukas su skaičiais 1-6
 • dėžutė 378x275x50 mm

Žaisti gali 2-6 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 5 metų amžiaus

 

Lavinama:

 

 • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

 • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

Informacija

Informacija

Amžius 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams, 7-8 metų vaikams, 8-9 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc stalo žaidimas "Vienas pasaulis" Vaikų kelionė (22703)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.