Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "4 metų laikai” (11011)Enlarge « »

Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "4 metų laikai” (11011)

Prekės kodas: 2a5e7ea19144cbe347c12e9abb54b04c
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11011
39,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Žaidimas dėlione kitaip! Beleduc pažinimo dėlionių pagalba žaisdami vaikai įgis daug įvairių žinių. Spalvingos dėlionės padrąsisns vaikus pasakoti istorijas skirtingomis temomis. Uždavę vaikams specifinius klausimus paskatinsime juos kalbėti, pasakoti ir taip vystyti jų kalbą, bendravimo įgūdžius, plėsti žodyną.

 

Dėlionės "4 metų laikai" dėka vaikai žaisdami susipažins su besikartojančiais metų laikais, su atskirais mėnesiais ir jų išskirtinėm savybėm ir jų metu įprastai vykstančiais įvykiais ir procesais. Dėlionės pagalba vaikai galės susieti gautas žinias su jų asmeniniu patyrimu.

 

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

48 medinės dėlionės dalys ir mėnesių laikrodis.

Dėlionės dydis: 480 mm.skersmuo, storis 6mm.

Dėžutės dydis: 300x210x100 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams, 7-8 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "4 metų laikai” (11011)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.