Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Mano diena” (11012)Enlarge « »

Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Mano diena” (11012)

Prekės kodas: c4f629dd97d4c277b70d5306a5b82446
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11012
39,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Žaidimas dėlione kitaip! Beleduc pažinimo dėlionių pagalba žaisdami vaikai įgis daug įvairių žinių. Spalvingos dėlionės padrąsisns vaikus pasakoti istorijas skirtingomis temomis. Uždavę vaikams specifinius klausimus paskatinsime juos kalbėti, pasakoti ir taip vystyti jų kalbą, bendravimo įgūdžius, plėsti žodyną.

 

Dėlionėje "Mano diena" atvaizduota visa vaiko diena ir įprasti veiksmai, kuriuos vaikai atlieka kiekvieną dieną. Dėlionė padės suprasti vaikams laiko sampratą bei pažinti valandas ir laikrodį.

Žaisdami dėlione vaikai galės atpažinti daug įprastų dienos veiklų, kurias jie atlieka per savo dieną. Apie tai kalbant lavinsime jų kalbą ir socialinius įgūdžius.

 

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

48 medinės dėlionės dalys, laikrodis ir stovelis jam.

Dėlionės dydis: 480 mm.skersmuo, storis 6mm.

Dėžutės dydis: 300x210x100 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams, 7-8 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Mano diena” (11012)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.