Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Mano gyvenimas" (11120)Enlarge « »

Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Mano gyvenimas" (11120)

Prekės kodas: cfa118a2a7af249e25c528a9806f35b3
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11120
39,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Žaidimas dėlione kitaip! Beleduc pažinimo dėlionių pagalba žaisdami vaikai įgis daug įvairių žinių. Spalvingos dėlionės padrąsisns vaikus pasakoti istorijas skirtingomis temomis. Uždavę vaikams specifinius klausimus paskatinsime juos kalbėti, pasakoti ir taip vystyti jų kalbą, bendravimo įgūdžius, plėsti žodyną.

 

Dėlionėje "Mano gyvenimas" atvaizduota visa vaiko diena ir įprasti veiksmai, kuriuos vaikai atlieka kiekvieną dieną. Dėlionė padės suprasti vaikams laiko sampratą bei pažinti valandas ir laikrodį.

Žaisdami dėlione "Mano gyvenimas" vaikai galės susipažinti su visais žmogaus gyvenimo tarpsniais. Sudėliojus dėlionę galėsime su vaikais kalbėtis apie žmogaus gyvenimo etapus, lavinsime jų kalbą ir socialinius įgūdžius.

 

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

49 medinės dėlionės dalys

Dėlionės dydis: 480 mm.skersmuo, storis 6mm.

Dėžutės dydis: 300x210x100 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

Informacija

Informacija

Amžius Ne
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Mano gyvenimas" (11120)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.