Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Planetos" (11020)Enlarge « »

Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Planetos" (11020)

Prekės kodas: 64906ec59fe8847baf6600fc7fea538e
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11020
39,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Žaidimas dėlione kitaip! Beleduc pažinimo dėlionių pagalba žaisdami vaikai įgis daug įvairių žinių. Spalvingos dėlionės padrąsisns vaikus pasakoti istorijas skirtingomis temomis. Uždavę vaikams specifinius klausimus paskatinsime juos kalbėti, pasakoti ir taip vystyti jų kalbą, bendravimo įgūdžius, plėsti žodyną.

 

Šios dėlionės dėka vaikai susipažins su aplink saulę skriejančiomis plametomis. Vaikai galės gauti tokius atsakymus kaip: kur yra marsas, ką kosmose daro kosminė stotis, kas yra kometos? Žaidžiant dėlione vaikai galės įvykdyti savo "kosminę misiją".

Ši didelė dėlionė pakvies jus linksmai pažaisti atrandant saulės sistemos paslaptis ir sužinoti daugiau apie planetas, mėnulį ir žvaigždes.

 

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

49 medinės dėlionės dalys.

Dėlionės dydis: 480 mm.skersmuo, storis 6mm.

Dėžutės dydis: 300x210x100 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

Informacija

Informacija

Amžius Ne
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc XXL medinė pažinimo dėlionė "Planetos" (11020)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.