Beleduc žaidimas "1,2,3 ... stop" (22750)Enlarge « »

Beleduc žaidimas "1,2,3 ... stop" (22750)

Prekės kodas: e0fdfe4de44bed7190b5d1b7bf7dad68
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22750
22,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Žaidėjai meta kauliuką ir su figūrėlėmis juda lik vaikų darželio. Vaikai turi pasirinkti ilgesnį, bet saugesnį kelią, arba trumpesnį kelią - su paslėptais pavojais. Gale žaidimo vaikai supras, kad pirmas gali būti ir tas žaidėjas, kuris pasirinko ilgesnį, bet saugesnį kelią.

 

Žaidimo sudėtis:

  • 1 žaidimo lenta 510x360x2,4 mm
  • 4 figūrėlės
  • 1 kauliukas
  • dėžutė 280x200x50 mm

Žaisti gali 2-4 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

 

Lavinama:

 

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

 

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimas "1,2,3 ... stop" (22750)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.