Beleduc žaidimas "Dygliuotas" (22430)Enlarge « »

Beleduc žaidimas "Dygliuotas" (22430)

Prekės kodas: 0f8d7f653a7f00e0d81d4e324ff8040e
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22430
19,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Vienas paskui kitą vaikai traukia drakoniukus iš maišelio. Kiekvienas drakoniukas turi skirtingą skaičių dygliukų ant savo nugaros (nuo vieno iki penkių). Išmestas kauliukas apsprendžia kokį drakoniuką (su kiek dygliukų) vaikas turi ištraukti iš maišelio. Atlikus sėkmingą traukimą vaikas gauna "brangakmenį". Naudodamas visą savo susikaupimą ir pirštų jautrumą tu gali būti pirmas, kuris surinks penkis "brangakmenius" pirmas.

 

Žaidimo sudėtis:

  • 5 skirtingi drakoniukai
  • 20 "brangakmenių"
  • 1 kauliukas su skaičiais 1-5 ir simboliu
  • medžiaginis maišelis
  • dėžutė 280x200x50 mm

Žaisti gali 2-4 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

 

Lavinama:

 

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimas "Dygliuotas" (22430)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.