Beleduc žaidimas "Formos" (22470)Enlarge « »

Beleduc žaidimas "Formos" (22470)

Prekės kodas: 418d857ecb31e7f537142ef071ac4984
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22470
24,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Žaidėjai meta vienu kartu tris kauliukus su formomis ir turi atrasti korteles, kuriose yra išmestų formų kombinacija. Kas pirmas suranda tokią kortelę - pasiima ją. Laimi tas žaidėjas, kuris žaidimo metu surenka daugiausiai kortelių. Galimi ir kiti žaidimo variantai.

Žaidimo sudėtis:

  • 41 apvalios medinės kortelės
  • 3 kauliukai su formomis
  • žaidimo kilimėlis
  • metalinė dėžutė 200x150x70 mm

Žaisti gali 1-8 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

 

Lavinama:

 

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.
  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

 

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimas "Formos" (22470)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.