Beleduc žaidimas "Imita" (22720)Enlarge « »

Beleduc žaidimas "Imita" (22720)

Prekės kodas: d0f686c40ddf90821e176cb881e7327e
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22720
22,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Žaidėjai meta kauliuką ir vaidina, imituoja arba apibūdina skirtingas iliustracijas, parodytas ant žaidimo lentos. Be to, žaidėjai turės atlikti tam tikrus fizinio lavinimo pratimus. Įvairūs vaikų įgūdžiai ir kūrybiškumas bus panaudoti šiame teatro žaidime.

Žaidimo sudėtis:

  • 1 žaidimo lenta 510x360x2,4 mm
  • 6 figūrėlės
  • 1 spalvotas kauliukas
  • 1 kauliukas su simboliais
  • dėžutė 280x200x50 mm

Žaisti gali 2-6 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus

 

Lavinama:

 

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

 

Informacija

Informacija

Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimas "Imita" (22720)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.