Beleduc žaidimas "Papasakok man. Atsakomybė" (11090)Enlarge « »

Beleduc žaidimas "Papasakok man. Atsakomybė" (11090)

Prekės kodas: 09c507fe417b1f767a1a03e90ee65381
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11090
39,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Atradimai, mokymasis ir pasakojimas - Beleduc pasakojimų kortelėse pavaizduoti šeši įvykiai. Kiekvienam įvykiui yra skirta po 5 korteles, kurias reikia sudėti teisinga tvarka. Kontrolės mechanizmas padės tai atlikti teisingai. Kortelių pagalba vaikai sužinos daugiau apie kasdienes situacijas ir kaip atitinkamose situacijose reikia elgtis. Be to - lavinsime kalbą.

Prisiimti atsakomybę už save ir kitos temos, su kuriomis vaikai susiduria kasdieniniame gyvenime. Ką reikia atlikti ryte? Ar reikia padėti senutei panešti sunkų pirkinių krepšį? Ar turi imtis veiksmų jei matai, kad kažkas erziną ar užgaulioja kitą vaiką?

 

Žaidimo sudėtis:

  • 30 kortelių (150x150x1mm, 6 temos (kiekvienoje po 5 korteles)
  • dėžutės matmenys: 280x200x50 mm

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

Gali žaisti 1 ir daugiau dalyvių

 

Lavinama:

 

 

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

Informacija

Informacija

Amžius Ne
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimas "Papasakok man. Atsakomybė" (11090)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.