Beleduc žaidimas "Papilio" (22440)Enlarge « »

Beleduc žaidimas "Papilio" (22440)

Prekės kodas: 452c876de3d64800611e044aa1006601
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22440
22,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Keturi maži vikšrai ant lapo pasiruošę didelei kelionei iki gražiausio ir didžiausio gėlės žiedo. Metimo sėkmė nulemia kaip greitai kiekvienas vikšras pasieks tą žiedą. Pasiekus žiedą vikšrams reiks atrasti jiems tinkančius sparnelius. Vikšrai tampa gražiais drugeliais ir turi grįžti į pradinę vietą - ant lapo. Kam pavyks pirmam nukeliauti visą kelią - laimi.

Žaidimo sudėtis:

 • 4 vikšrai
 • 8 didelio žiedo žiedlapiai, kurie "virsta" drugelių sparnais
 • 15 gėlių žiedai
 • 1 didelės gėlės vidurys
 • lapas
 • 5 spalvoti kauliukai
 • dėžutė 280x200x50 mm

Žaisti gali 2-4 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

 

Lavinama:

 • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

 

ES žaislų saugos standartų atitikimas 1

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimas "Papilio" (22440)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.