Beleduc žaidimas "Skaityk mano mintis" (22740)Enlarge « »

Beleduc žaidimas "Skaityk mano mintis" (22740)

Prekės kodas: 754803a8abe4c423c35f94fc8c33836d
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
22740
9,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Tik įsivaizduok, kad gali skaityti kitų žmonių mintis ... Susitelk, klausk teisingus klausimus ir tu greitai tai galėsi padaryti. Uždavus kelis protingus klausimus ir pasitelkiant į pagalbą asociacijų įgūdžius vaikai galės atspėti įvairius gyvūnus, žmones, transporto priemones ir daug daugiau.

 

Žaidimo sudėtis:

  • 40 kortelių su rėmeliu
  • 40 korterlių "minčių skaitymui"
  • dėžutės matmenys: 180x110x35 mm

Žaidimas skirtas vaikams nuo 5 metų amžiaus

Gali žaisti 2-6 žaidėjai

 

Lavinama:

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

Informacija

Informacija

Amžius Ne
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimas "Skaityk mano mintis" (22740)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti