Prekių grupės

Beleduc žaidimo rolėmis medinė dėlionė "Turgus" (11003)Enlarge « »

Beleduc žaidimo rolėmis medinė dėlionė "Turgus" (11003)

Prekės kodas: 9b88f7f8f1453801d2278979f59212ab
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
11003
34,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Žaidimo rolėmis dėlionės apjungia skirtingus elementarius ankstyvos vaikystės vystymosi elementus į vieną žaidimą. Dėlionės pagalba lavinama vaikų pažinimas, motorika ir socialiniai įgūdžiai.

 

Dėlionė susideda iš lentelės / rėmelio, į kurią galima sluoksniais dėlioti dėlionės paveiksliukus, ir dviejų sluoksnių dėlionių. Pridedamas taip pat pagrindinio dėlionės paveiksliuko nespalvotas atvaizdas dėlionės rinkimo palengvinimui. Dėlionės personažus ir pastatus galime naudoti kaip žaidimo rolėmis elementus, kurti trimates kompozicijas ir scenarijus.

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Priemonė susideda iš 33 dalies.

Dėlionės dydis: 310x224x24 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

Informacija

Informacija

Amžius 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas BELEDUC Lernspielwaren GmbH

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Beleduc žaidimo rolėmis medinė dėlionė "Turgus" (11003)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.