GRACO automobilinė kėdutė LOGICO LEnlarge « »

GRACO automobilinė kėdutė LOGICO L

Prekės kodas: logicol
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
Graco automobilinės kėdutės pigiau
82,99 €
 
 • Harbour Blue Harbour Blue
 • Wine Wine
 

* Privalomi laukai

- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Komfortiška modernaus dizaino GRACO automobilinė kėdutė Logico L - puikus pasirinkimas norintiems įsigyti ne per brangią, bet kokybišką kėdutę.

Nuo savo sesės Graco Logico LX Comfort ši autokėdutė skiriasi tuo, kad neturi lankstomų galvos atlošo šonų, bet už tai turi daug geresnę kainą:)))

 Vartotojai ypatingai vertina minkštą kėdutės pagrindą ir jos lengvumą pernešant į automobilį ir iš jo. Amerikiečių firmos GRACO automobilinės kėdutės Logico L - puikus pasirinkimas tėveliams, kuriems vieniems su vaiku tenka leistis į ilgas keliones.

GRACO prekinis ženklas yra vienas stipriausių ir didžiausių vaikiškų prekių tiekėjų, ypatingai populiarus JAV ir Didžiojoje Britanijoje. Kompanija yra viena iš inovatyvių ir kokybiškų vaikiškų prekių lyderių jau 60 metų, jos veikla prasidėjo nuo automobilių dalių ir aksesuarų gamybos. Todėl GRACO automobilinės kėdutės visada buvo stipriausia dalis kompanijos produktų portfelyje.

Išskirtume ypatingą šių automobilinių kėdučių dizaino elementą - 2 puodelių laikiklius. Visi vaikai labai apsidžiaugia, kad dabar jie turės SAVO laikiklius, į kuriuos jie galės susidėti savo gėrimus. Šis automobilinės kėdutės GRACO Logico L dizaino elementas labai pravers Jums ilgesnėse kelionėse, ypač jei Jūs keliaujate vieni su vaiku. Daugiau Jūs nebegirdėsite vaiko verksmo, kad važiuojant automobiliu jo gėrimas nukrito ant žemės ir Jums nebereikės jaudintis dėl išsipilusio gėrimo paliktų dėmių ant Jūsų automobilio apmušalo ir kilimo.

Renkantis automobilines kėdutes svarbu įvertinti ne tik dizainą ir galimybę valyti kėdutę, bet ir automobilinės kėdutės saugumą. Šioje vietoje Graco automobilinės kėdutės Logico L tikrai turi kuo pasigirti:

 • automobilinė kėdutė atitinka E R44/04 standartą dėl apsaugos nuo šoninio smūgio
 • papildomam saugumui užtikrinti, automobilinės kėdutės Logico L šonai sutvirtinti dvigubu PSE sluoksniu ir plastmasės apvalkalu
 • automobilinės kėdutės atloše įtaisytas saugos diržų kreipiklis, užtikrinantis, kad saugos diržas visada būtų teisingoje padėtyje - tai ypatingai svarbu mažesniems vaikams, kurie neseniai buvo "paaukštinti" ir perėjo į didesnio svorio automobilinių kėdučių klasę.
 • Automobilinė kėdutė Graco Logico L užpildas yra ypatingas - tai patentuota Graco - Pedic medžiaga, gerai absorbuojanti smūgius.

Tačiau palyginę šios automobilinės kėdutės svorį (tik 4,5 kg) su kitais modeliais, jūs būsite maloniai nustebinti, kaip tokia saugi automobilinė kėdutė gali būti tokia lengva! Neabejojame, kad šį privalumą jūs įvertinsite tada, kai Jums teks perkėlinėti automobilinę kėdutę.

Paprastas automobilinės kėdutės Logico L naudojimas:

 • saugos diržo kryptis yra aiškiai pažymėta raudona spalva
 • tik vienu judesiu reguliuojamas nugarėlės atlošo aukštis

Graco automobilinės kėdutės Logico L turi turbūt vieną geriausių užpildų iš visų automobilinių kėdučių - tai patentuota atmintį turinti medžiaga Graco-Pedic foam. Šiuo užpildu yra paminkštintos ir rankų ir nugaros atramos- nepaisant to jas galima nuimti ir plauti. Garantuojame, kad šios automobilinės kėdutės suteikiamas komfortas tikrai išskirtinis ir tai ypatingai įvertins tėveliai, kuriems tenka leistis į tolimas keliones:

 • lanksti ir patogi technologija: automobilinės kėdutės GRACO Logico L sėdynė pagaminta iš natūralių ir kokybiškų medžiagų, kurios užtikrina patogumą jūsų vaikui.
 • patentuota atmintį turinti medžiaga Graco-Pedic foam leidžia paskirstyti vaiko svorį automobilinės kėdutės sėdynės paviršiuje, efektyviai sumažinant spaudimo taškus
 • 2 atlošimo padėtys
 • 2 įtraukiami puodelių laikikliai
 • reguliuojamas porankių aukštis

Automobilinės kėdutės GRACO Logico L patogumas

 • nuimamas automobilinės kėdutės užvalkalas, kurį galima skalbti skalbyklėje
 • nuėmus nugarėlės atlošą, ši automobilinė kėdutė gali būti naudojama kaip automobilinės kėdutės pagrindas - boosteris.
 • siekiant užtikrinti didesnį saugumą ir komfortą, labai rekomenduotina kaip galima ilgiau nenuimti automobilinės kėdutės nugarėlės atlošo

IŠVADA: Graco automobilinė kėdutė Logico L yra ypatingai komfortiška, lengvai reguliuojama, ypatingai lengva. Puikus pasirinkimas ieškantiems geros automobilinės kėdutės už vidutinę kainą. Ypatingai rekomenduojame tėvams, kuriems vieniems su vaiku tenka leistis į ilgas keliones.

Informacija

Informacija

Prekinis ženklas Graco

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: GRACO automobilinė kėdutė LOGICO L

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti