Happy spinta 3 durų su lentyna nuotrauka nr.6Enlarge « »

Happy spinta 3 durų su lentyna

Prekės kodas: Happy 02
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
Happy spinta 3 durų su lentyna internetu pigiau
158,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

"Happy" kolekcijos drabužių spinta - tai baldas, kuris derina puikią išvaizdą ir patogumą. Minimalistinė forma, subtilios spalvos ir kruopštus atlikimas užtikrina, kad ši spinta patenkins net reikaliausius lūkesčius. Funkcionaliai suprojektuotas interjeras leis jums laikyti drabužius, aksesuarus ir žaislus. Už uždarų durų paslėptos lentynos ir drabužių strypas leis jums tvarkingai laikyti drabužius. Atvira erdvė su dviem lentynomis puikiai taps mėgstamų daiktų paroda. Bibliotekos "Sibiu" sintezė su žymių buko spalvų elementais sukurs patogų, kūrybinį interjerą, kuris taps vieta, palanki jūsų vaiko vystymuisi.


Charakteristikos:

  • atvira erdvė vaiko brangenybėms eksponuoti
  • tradicinės rankenos buvo pakeistos subtiliomis išpjovomis
  • subtilios spalvos


Šiandien Szynaka baldų grupę sudaro 6 modernios gamyklos, įsikūrusios Lubavoje, Ilawoje, Nowe Miasto Lubawskie ir Wolsztyn, taip pat logistikos centre bei "Mortęgi Hotel & SPA Palace". Bendras pastatų plotas yra didesnis nei 500 000 m², o tai atitinka 70 futbolo aikščių dydį.
 
Szynaka siūlomi jaunuolio baldai sužavės savo unikalumu .  Ar norite sukurti vaiko kambarį, kuris lavintų jūsų vaiko kūrybiškumą? Platus Szynaka vaiko baldų asortimentas sukuria erdvę, kuri formuoja vaizduotę, jautrumą ir estetikos pajutimą. Pateikti projektai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir atitinka aukščiausius saugos standartus ir išsiskiria jų patvarumu. Sukurkite erdvę, atitinkančią jūsų vaiko individualius poreikius.
89x196x60 cm (plotis x aukštis x gylis)
Medžiaga – laminuota MDF

Informacija

Informacija

Spalva Balta/natūralus medis
Prekinis ženklas Szynaka Meble (PL)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Happy spinta 3 durų su lentyna

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti