Hidrofobinė nano danga avalynei (100ml)Enlarge « »

Hidrofobinė nano danga avalynei (100ml)

Prekės kodas: T0005
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
NANOTEC hidrofobine impregnuojanti nano danga avalynei - puikus sprendimas drėgnajam sezonui!!! Idealiai tinka verstos odos batams.
7,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

NANOTEC hidrofobine impregnuojanti nano danga avalynei - puikus sprendimas drėgnajam sezonui!!! Idealiai tinka verstos odos batams.

100 ml dangos pakanka apie 10 vaikiškų batukų porų.

Nusibodo nuolat impregnuoti savo avalynę? Jau po pirmo padengimo Jums nebereiks naudoti kitų priemonių, užteks drėgna šluoste nuvalyti paviršių, jog šis vėl taptų kaip naujas. NANOTEC HYDROPHOBIC FOR SHOES NANOMOLEKULINĖ  DANGA AVALYNEI puiki priemonė ilgalaikei avalynės impregnacijai, o padengtas paviršius bus kur kas atsparesnis purvo dėmėms, vandeniui ir druskoms.

NANOTEC Hydrophobic for shoes suteikiami privalumai:

 • tinka bet kokios rūšies, visų tipų medžiagos avalynei;
 • kitaip nei įprasti cheminiai impregnantai, nano dalelės yra per mažos, kad užkimštų audinio poras/oro tarpus. Jei nuimpregnuosite avalynę, dengtą pvz. GoreTex technologija, avalynės struktūra visiškai nepakis, ir danga išlaikys savo savybę praleisti drėgmės garus į išorę
 • neleidžia purvui, vandeniui įsigerti į bato audinio paviršių;
 • itin paprasta naudoti - tiesiog reikia nupurkšti bato paviršių ir leisti jam nudžiūti;
 • apsauga išsilaiko iki 2 metų (priklausomai nuo aplinkos poveikio);
 • medžiaga visiškai nepakinta - išlaiko orginalią išvaizdą ir oro pralaidumą;
 • impregnantas nesuteikia jokio specifinio kvapo, neturi cheminio poveikio;

Dėmesio - nerekomenduojame impregnanto naudoti nudėvėtiems paviršiams dengti, kadangi nano danga nerestauruoja, tik apsaugo paviršių.
Siūloma talpa: 30 ml

Skystis supiltas į patogų buteliuką su purškikliu, leisiančiu Jums tolygiai padengti visą bato paviršių.

Kas yra nanotechnologijos?

Nanotechnologija, kaip mokslas, nėra naujiena. Jau gana seniai yra gaminami kompiuterių mikroprocesoriai. Pačių dėsningumų ir teorijų, susijusių su nanodalelėmis, skirtomis impregnavimui, galite rasti ir 30 m. senumo chemijos vadovėliuose. Kodėl būtent dabar taip imta domėtis nano technologijomis ir jų panaudojimu? Jomis domimasi seniai, tačiau ankstesnės žmogaus technologinės galimybės neleido sukurti ir kontroliuoti nanodalelių.

Nanodalelė yra ne kas kita, kaip molekulė, sudaryta iš keleto atomų. Tarkime, Jums norisi purvui atsparaus stiklo, tačiau paviršius, žiūrint plika akimi lygus, ir jį impregnuoti sunku. Šioms dalelėms lygus stiklo paviršius ? kaip mums Alpių kalnai ? beribis plotas, kuriame galima įsitvirtinti.

Paviršiaus padengimas - toli gražu ne vienintelė nanotechnologijų tyrimo sritis:

Impregnavimo nanodalelės yra tokios mažos, jog sugeba nesunkiai padengti absoliučiai visą pasirinkto paviršiaus plotą. Šiuo metu rinkoje siūlomi beveik visų žmogaus kasdien naudojamų daiktų paviršių impregnantai, suteikiantys daiktams unikalių, jiems nebūdingų savybių.

 Skystyje ištirpintos nanodalelės (vadinamieji koloidai) gali kartu su skysčiu nukeliauti į bet kurią vietą, kur tik patenka pats skystis ? netgi į bet kurią organizmo kertelę. Galbūt nežinojote ? pienas yra ne kas kita, kaip baltymo nanodalelės, ištirpintos vandenyje! Tikėtina, jog jau 2020 metais didžioji dalis medicinos patirs perversmą - jau dabar nustatyta itin plati nanodalelių perspektyva mikromedicinoje ir farmacijoje.

Konstrukcinės nanodalelės padeda ?statyti? nepaprastai tvirtas, lengvas medžiagas, iš kurių galima pagaminti kelis šimtus kartų už plieną tvirtesnius, lengvesnius ir ilgaamžiškesnius (netgi pigesnius) daiktus, pvz. Anglies pluošto meškerę, tvirtesnę už grūdintą plieną ir lengvesnę už paprastą plastiką?

Kur nanotechnologijos naudojamos?

Kaip jau minėjome anksčiau - nanotechnologijos apibrėžia įvairias pramonines bei mokslines technologijas, naudojančias itin mažas daleles. Tarptautinėje mokslininkų bendruomenėje yra priimta nanotechnologijomis vadinti visus procesus bei technologijas, kuriose naudojamos 0,1-100 nanometrų dydžio dalelės (aukso atomas yra vid. 0,14 nanometro dydžio). Kad Jums būtų paprasčiau įsivaizduoti:

 

Dydžio skirtumas tarp nanometro dydžio molekulės ir futbolo kamuolio toks pat, kaip ir skirtumas tarp futbolo kamuolio ir žemės planetos.

 

Kuo nanotechnologijos gali būti naudingos man?

 • Pamirškite nemalonų kvapą kasdieninėje aplinkoje;
 • Nebevarkite vasarą gramdydami nuo automobilio stiklo ir žibintų vabzdžius, o žiemą šerkšną ir sniegą;
 • Nebegaiškite dviejų valandų vonioje ir/ar tualete norėdami nušveisti nuosėdas, kalkes ir nešvarumus;
 • Nebepergyvensite, ar ant švarių grindų žaidžia Jūsų maži vaikai;
 • Nebestokite pakelėje valyti staiga lietaus metu užrasojusių stiklų;
 • Leiskite savo naujajai terasai ar sodui užsisakyti nelakuotus, natūralius medinius baldus ir ramiai juos laikyti lauke padengti makromolekulinėmis dangomis jie atlaikys ir lietų, ir sniegą;
 • Nebesukite galvos, kaip nušveisti pelėsį nuo plytelių;
 • Nebesigraužkite, jog Jūsų lauko sodybos baldai vėl apaugo pelėsiu ar grybeliu;
 • Nebesikrimskite pamatę betonines grindis suskilinėjusias nuo įšalo;
 • Nebesirūpinkite, kaip važiuoti toliau pliaupiant didžiulei liūčiai, nes nieko nebematote;
 • Nebesižvalgykite interneto diskusijų puslapiuose priemonių, kurios galbūt lengvai panaikins pridegusius nešvarumus nuo Jūsų viryklės;
 • Mėgaukitės stebėdami, kaip Jūsų automobilį plauna paprasčiausias lietaus vanduo;
 • Drąsiai leiskite savo vaikams ropoti grindimis;

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas Ne

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Hidrofobinė nano danga avalynei (100ml)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.