KIDKRAFT medinis namelis Gelbėtojų stotisEnlarge « »

KIDKRAFT medinis namelis Gelbėtojų stotis

Prekės kodas: L63239
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
KIDKRAFT medinis namelis Gelbėtojų stotis
171,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

šis medinis namelis turi 3 aukštus, 12 kambarių, gelbėtojo šuo ir 3 avarinės tarnybos automobiliai: gaisrinis automobilis, motociklas, sraigtasparnis. Policininko ir ugniagesio figūros.

Matmenys: 56 x 42 x 74 (cm).
Pakuotės matmenys: 73 x 22,2 x 15,2 (cm).
Svoris: 12 kg.
Amžius: nuo 3 metų.

56 x 42 x 74 (cm).

Beveik prieš 50 metų KidKraft pradėjo dirbti su idėja, kaip sukurti įkvepiantį ir uždegantį žaidimą. šiandien jie yra pasaulyje pripažinti autoritetai kuriant kurybinius ir lavinančius žaidimus vaikams tinkamus visur,  kur vaikai gali gyventi, mokytis, žaisti ir tyrinėti.

KidKraft pripažinti pirmaujančiais verslo pasaulio  atstovais; jų žaislus daugiau nei 90 šalių parduoda daugiau nei 28 000 pardavėjų visame pasaulyje. KidKraft yra gerai žinomas dėl  apdovanojimų pelniusių lėlių namelių ir vaikiškų virtuvėlių. 2016 m. Įsigijus Big Backyard® ir Cedar Summit®, jie išsiplėtė iš žaidimų kambario į kiemą. Dabar su  žaidimų nameliais Kidkraft turi dar daugiau būdų paskatinti vaikus atrasti savo pasaulį.

Mūsų produktų katalogas ir toliau plėsis, nes išliks įkvėptas idealų, kurie sukūrė KidKraft sėkmę - novatorišką dizainą ir kokybiškus produktus.  Paprasčiau tariant, mes kompanija pasiryžusi gaminti vaikiškus žaislus, kurie atitinka šūkį MADE FOR MAKE BELIEVE ™ - kuo daugiau vaikai fantazuoja, tuo labiau jie tobulėja.

Informacija

Informacija

Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas KIDKRAFT

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: KIDKRAFT medinis namelis Gelbėtojų stotis

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.