LittleLife vaikiškas lagaminas su ratukais Animal Wheelie Duffle BoružėlėEnlarge « »

LittleLife vaikiškas lagaminas su ratukais Animal Wheelie Duffle Boružėlė

Prekės kodas: L11060
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
Šiais metais LittleLife sukūrė vaikams smagų kelioninį lagaminą su ratukais Animal Wheelie Duffle. Vaikiškas lagaminas turi ištraukiamą rankeną ir yra pagamintas iš patvaraus nailono. Su juo labai patogu keliauti lėktuvu, ar leistis į smagias trumpas išvykas - šis lagaminėlis pasiruošęs įvairiems nuotykiams.
85,00 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Šiais metais LittleLife sukūrė vaikams smagų kelioninį lagaminą su ratukais Animal Wheelie Duffle. Vaikiškas lagaminas turi ištraukiamą rankeną ir yra pagamintas iš patvaraus nailono. Su juo labai patogu keliauti lėktuvu, ar leistis į smagias trumpas išvykas - šis lagaminėlis pasiruošęs įvairiems nuotykiams.

Detalės:
- ištraukiama rankena
- guminiai ratukai
- vidinė užtrauktuku užsegama kišenė smulkiems daiktams susidėti
- skirta vaikams nuo 3 iki 7 metų

Svoris: 1,4kg
Talpa: 20 litrų
Matmenys: 35 x 25 x 42 cm

 

LittleLife kuprinės ir kiti produktai - mažiems gyvenimo nuotykiams

Littlelife - žymi Didžiosios Britanijos kompanija, gaminanti kelionių ir išgyvnimo kelionėse įrangą. Įmonė specialiai sukūrė vaikams skirtą liniją, skirtą sudominti vaikus supančiu pasauliu ir pasitiketi savo jėgomis gamtoje. Vaikai neturėtų būti saugiai įvynioti į minkštą paklodę - jie turi išlaisvinti savo vaizduotę ir pajusti nuotykių ir kelionių aistrą. 

Kompanija sutelkė visas savo žinias ir technologijas, sukauptas gaminant turistinę įrangą suaugusiems, ir sukūrė vaikišką linksmą gyvūnėlių dizainą. Smagu yra tai, kad įmonė pradėjo gaminti įvairius produktus, su to paties gyvūnėlio dizainu - vaikui bus smagu turėti ir kuprinę, ir priešpiečių dėžutę, ir kitus rekmenis su tuo pačiu draugu - pvz. su boružėle.

Littlelife vaikiško kuprinės ir kiti produktai atitinka aukščiausius Europietiškus kokybės standartus, todėl Jūsų šeima galės keliauti laisvai ir saugiai. 

Nesvarbu, kur jūs bekeliautumėte- kalnuose ar vietiniame parke, Jūs visada galėsite mažyliams parodyti gamtos stebuklus.  Tegu kiekviena išvyka į paplūdimį tampa atradimų kelione, kiekviena išvyka į miškelį - lobių paieška, kiekvienas pasivaikščiojimas parke ... na, čia jau Jūsų vaizduotei ribų nėra ...

Keliaukite dabar - Littlelife kuprinės lydės Jus ir Jūsų mažylius į nuostabias keliones...

Informacija

Informacija

Spalva Neprieinama
Prekinis ženklas LittleLife

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: LittleLife vaikiškas lagaminas su ratukais Animal Wheelie Duffle Boružėlė

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti