MUNCHKIN sandari gertuvė su šiaudeliu CLICK LOCKEnlarge « »

MUNCHKIN sandari gertuvė su šiaudeliu CLICK LOCK

Prekės kodas: 1909011380
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
MUNCHKIN saugi ir sandariai užsidaranti gertuvė su patentuota uždarymo sistema ir dviem sienelėmis, kurios ilgesnį laiką išlaiko gėrimą šviežiu ir gaiviu.
7,49 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Nauja MUNCHKIN gertuvė su saugia, patentuota uždarymo sistema Click Lock  - tiesiog pasukite ir užrakinkite. Jokių papildomų pastangų norint, kad gertuvė būtų gerai uždaryta ir gėrimas nelašėtų! Jums tereikia sukti dangtelį kol pasigirsta garsas klik. Galite būti ramūs gertuvė tikrai sandariai uždaryta. Uždarymo sistema Click Lock garantuoja tėvams, kad gertuvė gerai užsukta ir gėrimas nelašės.

Gertuvės yra ryškių spalvų bei puoštos linksmais paveikslėliais. Skaidrios sienelės, tad Jūs puikiai matysite kiek gėrimo įpilti. Gertuvė su išimamu silikoniniu šiaudeliu. Kai gertuvė nenaudojama tiesiog palenkite dangtelio snapelį ir paslėpkite šiaudelį gertuvės viduje. Šiaudelis turi vožtuvą, kuris neleidžia gėrimui pratekėti. Gertuvės forma sukurta, taip kad vaikui būtų patogu ją laikyti.
Click Lock gertuvė su šiaudeliu turi ne tik patikimą uždarymą, bet ir dvi sieneles, kurios ilgesnį laiką išlaiko gėrimą šviežiu ir gaiviu.
skirta vaikams nuo 12 mėnesių
  • tūris  266 ml
  • neturi BPA.
  • galima plauti indaplovėje ant viršutinės lentynėlės

Informacija

Informacija

Spalva Neprieinama
Prekinis ženklas Munchkin (USA)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: MUNCHKIN sandari gertuvė su šiaudeliu CLICK LOCK

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.