PlanToys lavinamasis žaidimas - "Surink uogas" (PT4620)Enlarge « »

PlanToys lavinamasis žaidimas - "Surink uogas" (PT4620)

Prekės kodas: 43eb38e01be1242535a2bd38fe75585e
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Lavinamasis žaidimas "Surink uogas". Padėk surinkti nuo medelio derlių! Surinkite dvi komandas. Tegu kiekviena pasirenka uogų spalvą, kurias uogas rinks.
22,50 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Lavinamasis žaidimas "Surink uogas"

 

Padėk surinkti nuo medelio derlių!

Surinkite dvi komandas. Tegu kiekviena pasirenka uogų spalvą, kurias uogas rinks. Tegu komandos atstovas paima atitinkama spalva pažymėtą šaukštelį ir pradėkime rinkti nuo medžio uogas. Uogas tegu renka pasikeisdami. Užduotis - komandai surinkti kuo daugiau uogų, nenumetant jų ant žemės. Kuri komanda daugiau surinks - taps laimėtoja.

Šaunus žaidimas, lavinantis vaikų motorikos įgūdžius.

Pagaminta iš medienos.

Tinka vaikams nuo 3 metų.

Išmatavimai: 9.91 x 9.91 x 22 cm.


Atrask PlanToys!

 

Nuo pat Plan Creations įkūrimo 1981 metais, PlanToys® kūrė inovatyvius, ekologiškus, edukacinius žaislus, padedančius vaikams lavinti jų vaizduotę ir kitus svarbius įgūdžius.  PlanToys® visada  buvo laikomas tik aukščiausios kokybės, saugumo ir aplinkosauginius reikalavimus atitinkančių žaislų gamintojas, kurio kūriniai skatina vaikus žaisti ir mokintis saugioje aplinkoje.

 

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami, o PlanToys® žaislai visada pasirenkami kaip įrankis, padedantis išpildyti jų svajones.

 

PlanToys® buvo pirma pasaulyje bendrovė, kuri pradėjo gaminti žaislus iš neproduktyvaus kaučiukmedžio medienos (pasenę kaučiukmedžių plantacijų medžiai). Neskaitant derliaus, gaunamo iš 25 hektarų savos kaučiukmedžio plantacijos, kurį bendrovė naudoja savo gamyboje,  taip pat naudojama iš vietinių ūkininkų supirkta neproduktyvaus kaučiukmedžio mediena. Šiuo metu PlanToys® gamykla užima 45.000 kvadratinių metrų plotą ir kiekvienais metais pagamina apie septynis milijonus žaislų.

 

Pasiryžusi laikytis aukščiausių kokybės, saugumo standartų bei darnaus vystymosi principų žaislų gamyboje, bendrovė įgyvendina savo pažadą kasdieninėje veikloje. PlanToys®, siekdama mažinti savo vykdomoje veikloje poveikį aplinkai, yra sukūrusi griežtas savikontrolės procedūras, padedančias pasiekti įspūdingų rezultatų aplinkosaugos ir socialinėje srityse. PlanToys® galima įsigyti 67 šalyse. Tėvams PlanToys® asocijuojasi su žaislais, kurie vaikams yra jų pasaulis nuo pradžios iki pabaigos.

Informacija

Informacija

Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas PlanToys

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: PlanToys lavinamasis žaidimas - "Surink uogas" (PT4620)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti