PlanToys lavinimo priemonė - "Namai" (PT6617)Enlarge « »

PlanToys lavinimo priemonė - "Namai" (PT6617)

Prekės kodas: 09945c4222f9a3f7a6ae625e6e735a5a
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Lavinimo priemonė "Namai". Tegu vaikai pastato savo namus ir seka pasakas "savo" kūdikiui prieš miegą! Rinkinyje yra atviras namelis iš diejų sienų, mama, tėtis, kūdikis, šuo, baldai...
32,95 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Lavinimo priemonė "Namai"

 

Tegu vaikai pastato savo namus ir seka pasakas "savo" kūdikiui prieš miegą!

Rinkinyje yra atviras namelis iš diejų sienų, mama, tėtis, kūdikis, šuo, miegamojo kambario baldeliai, polisio ir valgomojo kambarių baldeliai.

Pagaminta iš medienos ir kaučiukmedžio ir kaučiuko masės.

Tinka vaikams nuo 3 metų.

Išmatavimai:  18,6 x 10,5 13,5 cm.

Svoris: 4,6 kg.

Pakuotės išmatavimai: 28 x 7,5 x 18,8 cm


Atrask PlanToys!

 

Nuo pat Plan Creations įkūrimo 1981 metais, PlanToys® kūrė inovatyvius, ekologiškus, edukacinius žaislus, padedančius vaikams lavinti jų vaizduotę ir kitus svarbius įgūdžius.  PlanToys® visada  buvo laikomas tik aukščiausios kokybės, saugumo ir aplinkosauginius reikalavimus atitinkančių žaislų gamintojas, kurio kūriniai skatina vaikus žaisti ir mokintis saugioje aplinkoje.

 

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami, o PlanToys® žaislai visada pasirenkami kaip įrankis, padedantis išpildyti jų svajones.

 

PlanToys® buvo pirma pasaulyje bendrovė, kuri pradėjo gaminti žaislus iš neproduktyvaus kaučiukmedžio medienos (pasenę kaučiukmedžių plantacijų medžiai). Neskaitant derliaus, gaunamo iš 25 hektarų savos kaučiukmedžio plantacijos, kurį bendrovė naudoja savo gamyboje,  taip pat naudojama iš vietinių ūkininkų supirkta neproduktyvaus kaučiukmedžio mediena. Šiuo metu PlanToys® gamykla užima 45.000 kvadratinių metrų plotą ir kiekvienais metais pagamina apie septynis milijonus žaislų.

 

Pasiryžusi laikytis aukščiausių kokybės, saugumo standartų bei darnaus vystymosi principų žaislų gamyboje, bendrovė įgyvendina savo pažadą kasdieninėje veikloje. PlanToys®, siekdama mažinti savo vykdomoje veikloje poveikį aplinkai, yra sukūrusi griežtas savikontrolės procedūras, padedančias pasiekti įspūdingų rezultatų aplinkosaugos ir socialinėje srityse. PlanToys® galima įsigyti 67 šalyse. Tėvams PlanToys® asocijuojasi su žaislais, kurie vaikams yra jų pasaulis nuo pradžios iki pabaigos.

Informacija

Informacija

Įspėjimai Neprieinama
Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas PlanToys

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: PlanToys lavinimo priemonė - "Namai" (PT6617)

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.