Princesė lentyna su 1 stalčiumi virš rašomojo stalo nuotrauka nr.4Enlarge « »

Princesė lentyna su 1 stalčiumi virš rašomojo stalo

Prekės kodas: Princessa 05/A
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
Princesė lentyna su 1 stalčiumi virš rašomojo stalo, balta internetu pigiau
189,99 €
 
  • Balta Balta
  • Balta/natūralus medis Balta/natūralus medis
 

* Privalomi laukai

- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Princesė lentyna su 1 stalčiumi virš rašomojo stalo – leis susidėti visus reikalingus daiktus ir protingai išnaudoti kambario erdvę.

Jūs norite sukurti vaiko kambario interjerą, kuris lavintų jūsų vaiko kūrybiškumą? Platus Princesė vaiko kambario baldųasortimentas leidžia sukurti erdvę, kuri formuoja vaizduotę, jautrumą ir estetinę prasmę. Pateikti projektai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir atitinka aukščiausius saugos standartus ir išsiskiria jų patvarumu. Sukurkite erdvę, atitinkančią jūsų vaiko individualius poreikius.

Ar norėtumėte pabrėžti detales ar vientisą baltą spalvų spektrą? Princesės sistema yra prieinama dviem variantais – visiškai balta arba su riešuto spalvos rankenėlėmis ir akcentais.

Dėmesio: rašomasis stalas perkamas atskirai

Šiandien Szynaka baldų grupę sudaro 6 modernios gamyklos, įsikūrusios Lubavoje, Ilawoje, Nowe Miasto Lubawskie ir Wolsztyn, taip pat logistikos centre bei "Mortęgi Hotel & SPA Palace". Bendras pastatų plotas yra didesnis nei 500 000 m², o tai atitinka 70 futbolo aikščių dydį. Szynaka siūlomi jaunuolio baldai sužavės savo unikalumu .  

Ar norite sukurti vaiko kambarį, kuris lavintų jūsų vaiko kūrybiškumą? Platus Szynaka vaiko baldų asortimentas sukuria erdvę, kuri formuoja vaizduotę, jautrumą ir estetikos pajutimą. Pateikti projektai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir atitinka aukščiausius saugos standartus ir išsiskiria jų patvarumu. Sukurkite erdvę, atitinkančią jūsų vaiko individualius poreikius.

Medžiaga – medis/MDF

129x131x35 cm (plotis x aukštis x gylis)

Informacija

Informacija

Prekinis ženklas Szynaka Meble (PL)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Princesė lentyna su 1 stalčiumi virš rašomojo stalo

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti