PUKY paspirtukas PUKYLINOEnlarge « »

PUKY paspirtukas PUKYLINO

Prekės kodas: pukylino
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
PUKY paspirtukas PUKYLINO sukurtas specialiai vaikams nuo vienerių metų, PUKYlino užsitarnavo sėkmingo ir patikimo gaminio reputaciją. Šis paspirtukas tikrai suteiks Jums ir Jūsų mažyliui daug džiaugsmingų valandų. Paspirtukas lavina vaikučio motorikos vystymąsi. PUKYlino yra gražus ir stabilus paspirtukas su žemai esančiu svorio centru.
44,99 €

Prekės aprašas

Išsami informacija

PUKY paspirtukas PUKYLINO sukurtas specialiai vaikams nuo vienerių metų, PUKYlino užsitarnavo sėkmingo ir patikimo gaminio reputaciją. Šis paspirtukas tikrai suteiks Jums ir Jūsų mažyliui daug džiaugsmingų valandų. Paspirtukas lavina vaikučio motorikos vystymąsi. PUKYlino yra gražus ir stabilus paspirtukas su žemai esančiu svorio centru.

  • Nuo vienerių metų arba 75cm ūgio
  • vaikas mokinasi važiuoti ir vairuoti dviratuką
  • tylūs ratukai
  • Ergonominė sėdynė
  • Saugios ir patogios rankenos
  • metalinis rėmas
  • Svoris: 2.5kg

Kaip ir visi kiti PUKY dviratukai, PUKYlino pagamintas taip, kad tarnautų ilgus metus. Puky pristato atsargines dalis šiam modeliui, kaip ir visiems kitiems PUKY dviratukams.

Garantija 2 metai.
Visi dviratukai/paspirtukai/triratukai parduodami ir siunčiami nesurinkti. Jų surinkimas trunka 15-30 minučių.

Vokiečių firmos Puky šūkis - Judėjimas daro mus protingesniais!

Puky produktai ir jų idėja formavosi daugiau nei 60 metų. Šiandien, kai vaikams taip trūksta fizinio judėjimo, Puky produktų filosofija yra kaip niekad svarbi. Puky dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai lydės vaikus nuo pat pirmųjų žingsnių. Judėdamas vaikas ugdys pasitikėjimą savimi ir savo fizinius įgūdžius.K iekviename vystymosi etape vaikas ugdo ne tik tam tikrus fizinius gebėjimus, bet ir intelektualinius bei bedravimo įgūdžius - tiesiog padėkite ir paskatinkite savo vaiką. Puky Jums padės!

Puky produktų filosofija remiasi šiomis bazinėmis vertybėmis:

Kokybė. Puky jau 60 metų žinomas kaip kvalifikuotas kokybiškų vaikams skirtų transporto priemonių gamintojas, gaminantis unikalius ir inovatyvius kokybiškus gaminius.

Saugumas. PUKY didžiulis dėmesys skiriamas saugumui. Kiekvienas PUKY dviratukas, triratukas, paspirtukas ar kt. gaminys atitinka aukščiausius saugumo standartus, patvirtintus nepriklausomos sertifikavimo agentūros, dažniausiai vokiečių TUV Thuringen. Didžioji dalis PUKY gaminių parduodama Vokietijos rinkoje, kurioje galioja vieni aukščiausių ES rinkoje saugumo standartų.

Naujoviškumas. PUKY yra puikiai žinomas dėl savo inovatyvumo ir dažnai PUKY formuoja produkto standartus rinkoje.

Vaiko fizinis lavinimas. Daugiau kaip 60 metų PUKY koncentruojasi į vaikiškų transporto priemonių kūrimą ir tokiu būdu prisideda prie vaikų fizinio lavinimo.

Dizainas.PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai sukurti specialiai vaikams ir viskas yra apgalvota iki smulkiausių detalių.

Vertė už pinigus. PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai nėra pigūs, bet jie tikrai verti savo kainos.

Ilgas tarnavimo laikotarpis. Dauguma PUKY transporto priemonių specialių sprendimų dėka gali augti kartu su vaiku.

Vertė perparduodant. PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai dėl puikios kokybės ir atsarginių detalių pasiūlos išlaiko savo vertę ir tada, kai vaikas juos išauga. Todėl PUKY dviratukai, triratukai, paspirtukai ir kt. gaminiai yra labai populiarūs ir kaip naudotos vaikiškos transporto priemonės. O Jums bus nesunku parduoti dėvėtą PUKY gaminį už gerą kainą.

Pripažintas prekinis ženklas. PUKY yra rinkoje jau kelios kartos, todėl karta iš kartos šis vardas asocijuojasi su kokybe.

Informacija

Informacija

Prekinis ženklas PUKY (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: PUKY paspirtukas PUKYLINO

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti