REER Dvejopo fiksavimo mediniai apsauginiai varteliai Basic, Active Lock 73-104,5 cmEnlarge « »

REER Dvejopo fiksavimo mediniai apsauginiai varteliai Basic, Active Lock 73-104,5 cm

Prekės kodas: 46221
Prekė yra parduotuvėje. Pristatome per 1-2 d.d 1-2 d.d.
Dvejopo fiksavimo mediniai apsauginiai varteliai Basic, Active Lock - varteliai, kuriuos galima montuoti dviem būdais - įspraudžiant į praėjimo tarpą arba priveržiant prie sienos.

Pastovi kaina: 44,99 €

Special Price 39,99 €

- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Dvejopo fiksavimo mediniai apsauginiai varteliai Basic, Active Lock - varteliai, kuriuos galima montuoti dviem būdais - įspraudžiant į praėjimo tarpą arba priveržiant prie sienos.

Montavimo būdai

1) apsauginiai varteliai gali būti montuojami juos įspraudžiant tarp 2 sienų arba turėklų. Tokiu atveju varteliai yra ne atidaromi, bet išimami ir įdedami į praėjimo tarpą. Šio montavimo būdo privalumas - labai paprastas ir greitas sumontavimas, nereikia gręžti sienų.

2) apsauginiai varteliai kabinami ant vyrių. Šiuo atveju sienoje tes išgręžti 4 mažas skylutes, kurias paskui be vargo užglaistysite. Šio montavimo būdo privalumas - apačioje nėra slenkstuko, už kurio galite užkliūti, ir tai, kad vartelius galima darinėti

Apsauginiai varteliai tinka ir platiems praėjimams

Šių vartelių konstrukciją sudaro 2 atskiri mediniai elementai. Varžtais juos sujungiant, galima praplatinti vartelius nuo 73 iki 104,5 cm - ir tam nereikia pirkti jokių papildomų praplatinimų. Todėl šie varteliai yra labai universalaus pritaikymo ir ypatingai tinka tiems, kam reikia apsaugoti platesnius praėjimus.

Saugumo instrukcijos montuojant vartelius laiptų praėjimuose

Didelis vartelių privalumas - universalios montavimo galimybės. Šie apssauginiai varteliai gali būti montuojami tiek įspraudžiant tarp sienų, tiek ir tvirtinant prie sienos.

Montuojant vartelius ant laiptų praėjimų, tinkamas sumontavimas yra ypatingai svarbus. Neteisingai sumontuoti varteliai gali tapti rimtų sužeidimų priežastimi.

Įspraudžiami varteliai puikiai tinka apsaugoti praėjimams - jų privalumas ypatingai paprastas montavimas be jokių gręžimų. Deja, šių vartelių trūkumas - slenkstukas, už kurio žmonės gali užkliūti. Dėl šios įspraudžiamų priežasties vartelių nepatariama naudoti apsaugant laiptus. Įspraudžiamų vertelių jokiu būdu negalima naudoti laiptų viršuje ir nerekomenduojama naudoti laiptų apačioje.

Įspraudžiamų vartelių naudojimas apsaugant praėjimus ir laiptus

Apsaugant laiptus ir viršuje, patariama vartelius tvirtinti prie sienos medvaržčių pagalba. Tokie varteliai neturi slenstuko apačioje ir todėl nesukels Jūsų šeimai pavojingų situacijų. Keturias skylutes, atsiradusias tvirtinant vartelius, paskui lengvai užglaistysite.

Specialus užraktas Active Lock:

Triguba uždarymo sistema - naudoti labai saugus , bet atidaryti galima tik su viena ranka. Kita vertus, vaikui bus labai sunku pačiam atidaryti vartelius, nes reikia atlikti tris judesius: paspaudus mygtukus abejose spynos pusėse, atlenkti spyną ir nežymiai kilstelėti vartelius.

Patikimos medžiagos

Apsauginių vartelių rėmas pagamintas iš ypatingai tvirto metalo. Apsauginių vartelių medinė dalis- masyvi ir solidi, pagaminta iš tuopos.

Kitos vartelių savybės 

 • varteliai atidaromi viena ranka (atidarysite vartelius, laikydami ant rankų mažylį). Atkreipiame dėmesį, kad varteliai yra atidaromi tik tada, kai jie sumontuoti priveržiant vartelių vyrius prie sienos. Kai varteliai yra sumontuoti įspraudimo būdu, varteliai yra išimami/įdedami.
 • šie varteliai neturi  automatinio užsidarymo funkcijos, bet turi labai patikimą, viena ranka atrakinamą spyną. Vartelius atrakinti galima atlikus tris judesius: paspaudus mygtukus abejose spynos pusėse, atlenkus spyną ir nežymiai kilstelėjus vartelius. Todėl galite būti tikri, kad mažas vaikas pats neatsidarys vartelių.
 • saugumo tikslais apsauginiai varteliai atsidaro į vieną pusę - specialaus fiksatoriaus pagalba, Jūs galite nustatyti, į kurią pusę atsidarys varteliai arba prireikus lengvai apkeisti atsidarymo pusę.
 • platus praėjimas;
 • surinkti ir paruošti naudoti;
 • nereikia gręžti sienų - jei montuosite vartelius kaip įspraudžiamus 
 •  tinka vaikams iki 24 mėnesių
 • Spalva : natūrali medžio spalva -  durys , dažytos. Rėmas ir plastmasinis tamsiai pilkas
 • tvirtinamas tarpuose nuo 73-104,5 cm.
 • vartelių aukštis 76cm.

 

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

 • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
 • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
 • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
 • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Anga (intervalas) ...80cm, 80-90 cm, 90-100 cm, 100-110 cm
Vartelių tikslus plotis 73-104,5 cm
Vartelių tipas Dvejopo fiksavimo
Spalva Natūrali medžio
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER Dvejopo fiksavimo mediniai apsauginiai varteliai Basic, Active Lock 73-104,5 cm

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti