REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas kūdikio pervystymui Feelwell Enlarge « »

REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas kūdikio pervystymui Feelwell

Prekės kodas: 1926
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas - komfortiška ir greita šiluma
54,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas  - komfortiška ir greita šiluma

Tradiciniai šildytuvai šildo orą patalpoje. Dėl to žmonėms pasidaro šilta tik tada, kai sušyla oras. Todėl žmogui sušildyti, visų pirma reikia sušildyti orą. Šildant tradiciniais šildymo prietaisais šiluma nėra jaučiama iškart, įjungus prietaisą, kadangi oro įšilimui reikia laiko, per kurį praradama nemažai energijos.

Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai  šildo labai panašiai kaip ir saulė. Jie nešildo oro, tačiau greitai jį pereina, sušildydami objektus, kurie yra jų veikimo zonoje. Dėl to žmonės esantys toje zonoje yra šildomi tiesiogiai šildytuvo, bet ne oro pagalba.

Dėl šių priežasčių REER elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai  sukuria šilumą per sekundę - tai yra ypatingai patogu, kai reikia šilumos greitai - pvz., pervystant vaiką ar jį maudant.

Toks šildymo galingumas sukuria vaikui komfortišką apie 30 C temperatūrą, kai šildytuvas pastatytas apie 1-1,5 metro atstumu nuo vystymo paviršiaus. Tai yra optimalus šildymo galingumas: per didelio galingumo šildytuvas degins jautrią odelę ir eikvos elektros energiją, o per mažo - nesukurs pakankamos šilumos.

 REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas  - patikima ir saugu

Kaip ir visuose bendrovės  Reer produktuose jūsų mažylio saugumas yra visų svarbiausia: kaitinimo elementas apsaugotas saugos apvalkalu,  hermetiškas korpusas, griežtai kontroliuojama gamyba ir aukščiausi elektrosaugos reikalavimai. Saugos vielos tinklelis apsaugos jus ir jūsų kūdikį nuo stiklo skeveldrų, jei lempa dėl neatsargaus naudojimo trūktų. Hermetiškas korpusas ypatingai svarbus naudojant infraraudonųjų spindulių šildytuvus drėgnose patalpose - pvz. vonioje.

400 arba 800 W galia  - REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas  greitai sukurs kūdikiui komfortišką šilumą, tačiau vartos mažai energijos

Aukštos kokybės su 400 arba 800 W šildytuvas apgaubs vaiką malonia, švelnia ir nuolatine šiluma pervystymo metu, tuo pat metu taupiai naudodamas elektrą. Šilteniu oru galėsite naudoti mažesnę galią ir taupyti energiją.

Toks šildymo galingumas sukuria vaikui komfortišką apie 30 C temperatūrą, kai šildytuvas pastatytas apie 1-1,5 metro atstumu nuo vystymo paviršiaus. Tai yra optimalus šildymo galingumas: per didelio galingumo šildytuvas degins jautrią odelę ir eikvos elektros energiją, o per mažo - nesukurs pakankamos šilumos.

 Universalios tvirtinimo galimybės

Šildytuvas tvirtinamas prisukant prie sienos specialius laikiklius. 

Dažnai vonios patalpos sienos yra išklijuotos plytelėmis. Tam, kad Jums nereiktų gręžti plytelių, tvirtinimo varžtus šildytuvo laikikliui galite įsukti tiksliai į glaistytą tarpą tarp plytelių Vėliau specialaus mechanizmo dėka be vargo užfiksuosite šildytuvą norimoje padėtyje.

Net ir paaugus vaikui, šį šildytuvą galėsite naudoti namų ūkyje.

 Greitas šildymas ir jauki šiluma

Naudojant tik aukščiausios kokybės sudedamąsias dalis šildytuvas greitai sukurs komfortišką šilumą kūdikiui. Šiluma susidaro ten, kur jos reikia. Pervystymo metu vaikutis bus apgaubtas jaukios šilumos.

Automatinio išsijungimo funkcija

Šildytuvas automatiškai išsijungia po 10 min.

Saugumo reikalavimai:

  1. gali būti naudojamas ne arčiau kaip 100 cm atstumu nuo pervystymo stalo
  2. minimalus atstumas  nuo lubų 35 cm
  3. minimalus atstumas  nuo sienų 20 cm
  4. minimalus atstumas  nuo grindų 160 cm
  5. minimalus atstumas iki visų degių medžiagų ne mažiau kaip 65 cm

Atitinka IEC601-2-21 standartą.

Matmenys: 52cm x aukštis 14cm

Suteikiama 2 metų garantija.

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Balta
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER infraraudonųjų spindulių šildytuvas kūdikio pervystymui Feelwell

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti