REER LovelyFriends vaikiškas ekologiškas stalo įrankių rinkinysEnlarge « »

REER LovelyFriends vaikiškas ekologiškas stalo įrankių rinkinys

Prekės kodas: 22020
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
REER stalo įrankių rinkinys iš nerūdijančio plieno vaikams. Kas gi atsisakys valgyti, kai turi gražius savo įrankius - tokius kaip mamos ir tėčio. Ideali kaip dovana vaikams, įpakuota į dėžutę su aksomo įdėklu! Vaikiškų stalo įrankių rinkinys apima šakutę, šaukštą ir peilį, ir žinoma, deserto šaukštelį spaeciali ergonomiška, vaikams pritaikyta įrankių forma ypač saugūs vaikiški įrankiai papuošti smagiais gyvūnų piešinukais pagaminti iš poliruoto nerūdijančio plieno 18/0
26,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER LovelyFriends ekologiškas stalo įrankių rinkinys

  • ypač lengvas ir nedūžtantis
  • tinka indaplovėje ir mikrobangų krosnelėje (maks. 600 W)
  • Atitinka saugos standartą EN 14372
  • Medžiaga: pagaminta iš 80% atsinaujinančių žaliavų, tokių kaip cukrus, mediena iš Vokietijos. Naudojimas: Prieš naudodami pirmą kartą ir po kiekvieno naudojimo, nuvalykite švelniu plovikliu karštame vandenyje arba indaplovėje viršutiniame krepšyje.

Kai kaitinate mikrobangų krosnelėje, visada maišykite maistą, kad užtikrintumėte tolygų kaitinimą! Kad išvengtumėte materialinės žalos, niekada nelaikykite indų dideliame karštyje!

Indai mūsų mažiesiems ir mūsų aplinkaiIndai mūsų mažiesiems ir mūsų aplinkai

Nesvarbu, ar tai pusryčiai, pietūs ar vakarienė, kiekvienas valgio laikas yra mažų vaikų mokymosi laikas. Mūsų indų rinkinys iš serijos Growing ypač tinka mokytis valgyti savarankiškai – jo dydis ir svoris optimaliai pritaikyti prie mažų vaikų motorikos įgūdžių ir jėgos. Dėl išteklius taupančios gamybos mūsų augantys produktai yra ypač tvarūs, todėl mes taip pat stengiamės apsaugoti savo žemę, taigi ir savo vaikų ateitį.

Smagiau valgyti

Valgyti iš linksmų spalvų indus yra daug skaniau, nes ne tik maistas yra svarbu. Štai kodėl gaivių spalvų indų rinkiniai gali būti puikiai derinami ir užburia spalvingai dekoruotą stalą – pagal jūsų vaiko skonį. Tai skatina smalsumą ir domėjimąsi maistu bei skatina formuotis aktyviems mitybos įpročiams.

Tvirtas ir lengvai prižiūrimas, skirtas ilgalaikiam naudojimui

Kai mažieji mokosi valgyti, visiškai normalu, kad dubenys ir lėkštės patiria tvirtumo išbandymus. Tvirtas paviršius gali atlaikyti sunkias kasdienio gyvenimo su vaikais sąlygas ir be jokių problemų gali būti naudojamas mikrobangų krosnelėje. Kad valymas būtų ypač patogus ir higieniškas, indus galima plauti ir indaplovėje.

Vaikams patogus indų rinkinys pirmiesiems valgymo bandymams

Visuose induose (1x lėkštė, 1x dubuo, 1x puodelis, 1x šaukštas, 1x šakutė) yra gerai apgalvotos detalės, kurios padės jūsų mažyliams pirmą kartą pavalgyti. Pavyzdžiui, mokomieji stalo įrankiai su plačiomis rankenomis leidžia vaikui lengvai ir patogiai laikyti stalo įrankius rankose. Lėkštė su paaukštintu kraštu neleidžia jūsų vaikui nustumti maisto nuo lėkštės. Naudodami idealiai suderintą rinkinį galite ne tik suteikti savo vaikui daug džiaugsmo, bet ir kaip dovana sukels šypseną dukterėčioms, sūnėnams ir kolegoms.

Skatina savarankišką valgymą, patogu ir lengva

 Natūraliai matinė indų paviršiaus struktūra puikiai laikosi rankoje, todėl jūsų mažyliui lengviau juos sugriebti ir laikyti. Kiekvieno indo dydis ir svoris idealiai tinka vaikų rankoms ir gali būti naudojami visą vaikystę.

Nėra pavojaus susižeisti

Kiekvienas „Growing“ serijos indas turi tik užapvalintus kraštus – kartu su nedūžtančia medžiaga jie visada užtikrina saugų naudojimą ir suteikia „Growing“ indams nesenstančią elegantišką išvaizdą.
Ypač bandant valgyti pirmą kartą, neatmetama galimybė, kad lėkštės ar puodeliai nukris. Nedūžtanti medžiaga apsaugo nuo lūžimo ir skilimo, o tai gali būti ypač pavojinga mažiems vaikams.

Be kenksmingų medžiagų (BPA, melamino ir PVC), kad sveikas maistas išliktų sveikas

Jei maistas laikomas ar šildomas induose, kuriuose yra melamino, iš indų gali išsiskirti kenksmingas melaminas ir formaldehidas, kurie pernešami į maistą. Todėl ypač svarbu atkreipti dėmesį ne tik į gerą maistą, bet ir į induose naudojamas medžiagas. Mūsų „Growing“ serijos indai sudaryti iš 80 % atsinaujinančių žaliavų, tokių kaip mediena ir cukrus, be melamino, BPA ir PVC (išbandyta nepriklausomos bandymų laboratorijos).

 

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukesnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Metalo
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER LovelyFriends vaikiškas ekologiškas stalo įrankių rinkinys

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti

REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose, pasirenkamo pločio

REER metaliniai apsauginiai varteliai I-Gate Autoclose, pasirenkamo pločio

Pastovi kaina: 66,99 €

Special Price 39,99 €