REER reguliuojamas atgalinio vaizdo veidrodis BabyViewEnlarge « »

REER reguliuojamas atgalinio vaizdo veidrodis BabyView

Prekės kodas: 86031
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.

Pastovi kaina: 17,99 €

Special Price 11,99 €

- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER atgalinio vaizdo veidrodis BabyView- skirtas tėvams, kurie vežioja vaikus automobilinėse kėdutėse iki 13 kg.

Šios automobilinės kėdutės tvirtinamos nugarėle į priekį, todėl tėvai negali matyti, ką veikia jų vaikas automobilinėje kėdutėje. REER atgalinio vaizdo veidrodis BabyView padės tėvams visada saugiai matyti savo vaiką.

Su reguliavimo galimybėmis!!!

REER veidrodėlis tvirtinamas prie automobilio sėdynės galvos atramos (kaip pavaizduota paveiksle). Tėvai gali matyti savo vaiką per automobilio atgalinio vaizdo veidrodį.

- labai didelis išgaubtas veidrodis užtikrina maksimalų matomumą. 17x24 cm.

- Tam kad matyti vaiką, tėvams užtenka žvilgterėti į atgalinio vaizdo veidrodį - nereikia vairavimo matu pasukti galvos ir kūno - todėl vairavimas su vaiku yra gerokai saugesnis

- tinka visiems automobiliams, kurių galinės sėdynės turi galvos atramas

- veidrodėlio atspindinti dalis ir korpusas pagaminti iš plastiko - todėl stiklo šukės nesužalos vaiko

- plona, diskretiška veidrodėlio fora

- tvirtinamas reguliuojamos kojelės pagalba.

DĖMESIO: Nauja prekė yra apsaugota užklijuota matine plėvele. Prieš pradedant naudotis veidrodėliu, nuplėškite apsauginę plėvelę.


Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

 

Informacija

Informacija

Spalva Juoda
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER reguliuojamas atgalinio vaizdo veidrodis BabyView

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti