REER vazonų viršaus apsauga MaxiEnlarge « »

REER vazonų viršaus apsauga Maxi

Prekės kodas: 8305_3
Prekė yra parduotuvėje. Pristatome per 1-2 d.d 1-2 d.d.
REER vazonų viršaus apsauga Maxi - Jūsų kilimai liks švarūs!
8,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

REER vazonų viršaus apsauga Maxi - Jūsų kilimai liks švarūs!

Vazonai bus apsaugoti nuo vaikų ir naminių gyvūnų, kurie mėgsta kasti vazono žemes! Apsauga specialiai sukurta dideliems vazonams

Vaikams gali būti įdomu pakapstyti Jūsų vazonų žemes, tačiau jei įvairiomis trąšomis pagerintos žemės patektų į vaikų burnytes, tai  labai pavojinga jūsų mažyliams. Bendrovė Reer todėl siūlo puikiai paprastą sprendimą: plastiko apsauga tiesiog dedama aplink augalą ir todėl apsaugo vazono žemes.

Apsauga tinka net labai dideliems vazonams nuo 4 iki 50 cm skersmens. Maxi - tiesiog išpjaustykite apsaugą taip, kad atitiktų augalų ir vazono formą!

Komplekte yra specialūs  montavimo kaiščiai, kurių pagalba galėsite prismeigti apsaugos groteles

Spalva: ruda.

Pakuotės turinys: 1 vazono apsauga su montavimo kaiščių komplektu.

Apie vokiečių kompaniją REER

Reer buvo įkurta 1922 ir nuosekliai dirbdama užsitarnavo kokybiško tiekėjo reputaciją - tuo metu ji tiekė elektroninius komponentus tokioms žinomoms kompanijoms, kaip Bosch, Siemens ir AEG. 1962 REER sukūrė pirmąjį buteliukų šildytuvą ir nuo tada jos dėmesys buvo sutelktas į elektros įrenginių kūdikiams gamybą.

Reer yra viena iš novatoriškiausių priežiūros prekes kūdikiams gaminančių įmonių, per savo gyvavimo laikotarpį sukūrusi daug naujovių:

  • 1974 m. sukurtos pirmosios laidinės mobiliosios auklės
  • 1986 metais, kita Reer naujovė išvydo dienos šviesą -tai buvo pirmasis kūdikių buteliukų ir čiulptukų sterilizatorius.
  • 1994 metais REER sukūrė pasaulinio lygio naujovę - mobiliasias aukles, kuriose išorės ryšio trukdžius galima buvo slopinti reguliuojant transliavimo kanalus.
  • 1996 metais sukurta idėja pakeisti įprastinius šildytuvus taip, kad jie tiktų vystymo stalams. Tam buvo sukurta speciali šildymo spiralė, kuri užtikrina optimalų šilumos spinduliavimą, nepažeidžiantį jautrios naujagimių odos.

Ir toliau Reer nuolat kuria naujus ar patobulintus produktus, skirtus jaunoms šeimoms, ir tokiu būdu stipriai prisideda prie to, kad Jūsų vaikai augtų kuo saugesnėje ir jaukiasnėje aplinkoje. Kaip vaikų priežiūros prekių rinkos lyderis, Vokietijos prekės ženklas "Reer" šiandien tapo inovatyvių kūdikių priežiūros produktų, kurie užtikrina didesnį saugumą ir patogumą, etalonu.

Informacija

Informacija

Spalva Ne
Prekinis ženklas REER (DE)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: REER vazonų viršaus apsauga Maxi

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti