Rolly Toys cisterna su pompaEnlarge « »

Rolly Toys cisterna su pompa

Prekės kodas: L122776
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
Rolly Toys cisterna su pompa
76,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Puikus žaislas sodininkui ir malonumui! Puikus papildymas bet kuriam Rolly Toys traktoriui. Atidžiai pagamintas, atkreipiant dėmesį į mažiausias detales !!! Puiki dovana visoms progoms!

ši priekaba tinka visiems ROLLY TOYS traktoriams.

Tai rezervuaras, kurį galima užpildyti vandeniu ir tada purkšti naudojant purkštuvą ir siurblį.

Priekabos priekyje yra specialus papildomas išskleidžiamajam ratas, kuris apsaugo priekabą nuo apvirtimo atjungus nuo traktoriaus.

ROLLY TOYS yra gerai žinomas vaikiškų traktorių ir aksesuarų prekės ženklas, kuris priklauso Franz Schneider šeimai, gyvenančiai Neustadt mieste Vokietijoje. Jie gamina visų stilių traktorius, tačiau, skirtingai nuo kitų prekių ženklų, iš tikrųjų savo automobiliukus grindžia tikrais modeliais, todėl visi modeliai yra tikslūs nuo variklio blokų iki šoninio variklio dangčio kampo. Jie yra pirmieji žaislinių traktorių gamintojai Europoje, o turimų aksesuarų kiekis yra stebina: nuo pagrindinės priekabos iki trigubo Cambridge volo iki trijų pakopų priekabos. Visų jų traktorių plastikinės detalės išlietos ypatingai tvirtai, jų ašys yra 10–12 mm storio ir yra pakankamai stiprios, kad atlaikytų net ir suaugusiojo svorį - žinoma suaugusiesiems važiuoti žaisliniais traktoriais nerekomenduojama!

Informacija

Informacija

Amžius 2-3 metų vaikams, 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas ROLLY TOYS

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Rolly Toys cisterna su pompa

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.