Rolly Toys Trailer Tanker cisterna su siurbliuEnlarge « »

Rolly Toys Trailer Tanker cisterna su siurbliu

Prekės kodas: L122868
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
Rolly Toys Trailer Tanker cisterna su siurbliu
59,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Cisterna - priekaba purškimu. Puiki priekaba mažam sodininkui! Bakas gali būti užpildytas vandeniu, po to purškiama su purkštuvu, sukuriant reikiamą slėgį rankiniu siurbliu. ši priekaba-cisterna tinka visiems Rolly Toys automobiliams.

Rolly Toys cisterna - priekaba yra aukščiausios kokybės originalus vokiškas produktas, kuris daugelį metų tarnaus jūsų vaikams ...

ROLLY TOYS yra gerai žinomas vaikiškų traktorių ir aksesuarų prekės ženklas, kuris priklauso Franz Schneider šeimai, gyvenančiai Neustadt mieste Vokietijoje. Jie gamina visų stilių traktorius, tačiau, skirtingai nuo kitų prekių ženklų, iš tikrųjų savo automobiliukus grindžia tikrais modeliais, todėl visi modeliai yra tikslūs nuo variklio blokų iki šoninio variklio dangčio kampo. Jie yra pirmieji žaislinių traktorių gamintojai Europoje, o turimų aksesuarų kiekis yra stebina: nuo pagrindinės priekabos iki trigubo Cambridge volo iki trijų pakopų priekabos. Visų jų traktorių plastikinės detalės išlietos ypatingai tvirtai, jų ašys yra 10–12 mm storio ir yra pakankamai stiprios, kad atlaikytų net ir suaugusiojo svorį - žinoma suaugusiesiems važiuoti žaisliniais traktoriais nerekomenduojama!

Informacija

Informacija

Amžius 2-3 metų vaikams, 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas ROLLY TOYS

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Rolly Toys Trailer Tanker cisterna su siurbliu

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.