Selene 2-durų spinta su 2 stalčiais Enlarge « »

Selene 2-durų spinta su 2 stalčiais

Prekės kodas: Selene 28
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
Selene 2-durų spinta su 2 stalčiais internetu pigiau
264,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Ar jūs svajojate apie vaiko kambario interjerą, kuris yra naujausių tendencijų įkūnijimas? Selene kolekcijos baldai leis pasiekti šį norą. Ypač verta paminėti dviejų durų spintą iš šios linijos, kuri sujungia naujausias tendencijas ir aukščiausios kokybės medžiagas. Tai ne tik funkcionalus, bet ir vizualiai patrauklus vaikiškas baldas.  Paprasta geometrinė forma ir įdomi stilistika pabrėžia unikalų vaikiškos spintos pobūdį.

Ar ieškote idėjos, kaip surasti šiuolaikišką, erdvų originalų vaiko kambario interjerą? Selene kolekcija yra kūrybiškas dabartinių tendencijų interpretavimas. Balta spalva, išsiskiria labai blizgiu paviršiumi ir puikiai dera su minimalistiniais baldų aksesuarais. Rankenos, subtiliai integruotos į fasadų struktūrą, pabrėžia modernistinę vaikiškų baldų formą.

charakteristikos:

tikslus pagaminimas
modernus stilius
aukščiausios kokybės medžiagų naudojimas
 
Šiandien Szynaka baldų grupę sudaro 6 modernios gamyklos, įsikūrusios Lubavoje, Ilawoje, Nowe Miasto Lubawskie ir Wolsztyn, taip pat logistikos centre bei "Mortęgi Hotel & SPA Palace". Bendras pastatų plotas yra didesnis nei 500 000 m², o tai atitinka 70 futbolo aikščių dydį. Szynaka siūlomi jaunuolio baldai sužavės savo unikalumu .  

Ar norite sukurti vaiko kambarį, kuris lavintų jūsų vaiko kūrybiškumą? Platus Szynaka vaiko baldų asortimentas sukuria erdvę, kuri formuoja vaizduotę, jautrumą ir estetikos pajutimą. Pateikti projektai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir atitinka aukščiausius saugos standartus ir išsiskiria jų patvarumu. Sukurkite erdvę, atitinkančią jūsų vaiko individualius poreikius.

Medžiaga – laminuota MDF

100x216x58 cm (plotis x aukštis x gylis)

Informacija

Informacija

Spalva Balta
Prekinis ženklas Szynaka Meble (PL)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Selene 2-durų spinta su 2 stalčiais

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti