Smoby Raudonasis Supermarketas - elektroninė kasa su šviesa, garsais, 42 aksesuarais, vežimėliu nuotrauka nr.10Enlarge « »

Smoby Raudonasis Supermarketas - elektroninė kasa su šviesa, garsais, 42 aksesuarais, vežimėliu

Prekės kodas: L350213
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 5-15 d.d 5-15 d.d.
Smoby Raudonasis Supermarketas - elektroninė kasa su šviesa, garsais, 42 aksesuarais, vežimėliu
80,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Neabejotinai komplekto įdomiausias žaislas yra kasos aparatas su realiu skaičiuokliu su LCD ekranu, kuris tikrai bus naudingas žaidžiant ir atliekant namų darbus, mokantis pridėti, atimti, dauginti ir padalyti. Taip pat yra elektroninis skaitytuvas su šviesos ir garso efektais, taip pat monetos ir banknotai bei daugybė parduodamų produktų (imitacijos: vaisiai, daržovės, gėrimai, sriubos, makaronai ir kt.).

Iš viso, turime 42 priedus, kad jūsų gyvenimas taptų patrauklesnis.

Į įrangą taip pat įeina žaislinis laikrodis ir užrakinamas kasos aparatas su mikrofonu. Parduotuvėje mes galime sumokėti su kortele, nes joje yra kortelių skaitytuvas. Klientas turi prekių vežimėlį (apie 48 cm aukščio), kurį galima pasiimti už žetonus.

"Smoby" yra prancūzų kompanija, turinti tradicijas nuo 1924 m., šiuo metu priklauso Vokietijos žaislų grupei "Simba-Dickie Group", kuri kuria, gamina ir platina labai platų žaislų asortimentą. šiandien "Smoby" gaminiai, pagaminti daugumoje Europos šalių, yra labai populiarūs, jiems būdinga aukščiausia kokybė, saugumas ir ilgaamžiškumas.

Išmatavimai: 70 x 59,5 x 89,5 cm

Informacija

Informacija

Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas Smoby(FR)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Smoby Raudonasis Supermarketas - elektroninė kasa su šviesa, garsais, 42 aksesuarais, vežimėliu

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti