Wow komoda 2 - durų su 1 stalčiumi Enlarge « »

Wow komoda 2 - durų su 1 stalčiumi

Prekės kodas: Wow 06
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
Wow komoda 2 - durų su 1 stalčiumi internetu pigiau
137,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Vaikiška komoda su vienu stalčiumi iš Wow kolekcijos yra patiks reikliausiems jauniems vartotojams. Dėl unikalios spalvų sintezės, tikslaus apdirbimo ir aukščiausios kokybės medžiagų šis vaikiškass baldas išsiskiria ne tik nepriekaištinga išvaizda, bet ir patogumu. Erdvios lentynos ir talpūs stalčiai leis jums paslėpti visus reikalingus drabužius, aksesuarus ir žaislus. Wow kolekcija yra jaunimo baldų sistema kūrybingiems ir kūrybingiems paaugliams. Asimetriškos formos ir unikalus spalvų derinys: grafitas, ąžuolas ir iguanos žaluma leidžia sukurti modernų ir patogų interjerą. Dvipusės komodos iš šios linijos yra neatskiriama jūsų vaiko kambario įrangos dalis.
   
Tegul jūsų vaikas įžengia į pilnametystę su energija! Jaunuolio kambarys turėtų atspindėti jo individualų stilių ir temperamentą, todėl siūlome vaikiškus baldus iš Wow kolekcijos, kuri atitiks net ir pačių reikliausių paauglių lūkesčius. Dinamiškos spalvos ir formų asimetrija įneša energijos į bet kokį interjerą. Wow vaikiški baldai pagyvins kūrybiškumą ir leis jums sukurti individualizuotus asmenybės bruožus. Įdomus grafito, ąžuolo ir iguanos žalumo derinys leidžia sukurti modernų ir patogų vaikų ir jaunuolio kambarį.

Ryškus spalvų derinys ir ypatinga forma sukurs puikų jaunuolio kambario interjerą. Dinamiški baldai puikiai tinka jauno žmogaus temperamentui.

Vaikai mėgsta nesudėtingus sprendimus, todėl "Wow" baldų sistemoje buvo naudojami patogios rankenėlės, leidžiančios greitai pasiekti skalbinių spintelių, spintelių ir komodos turinį. Atidarymas ir uždarymas niekada nebuvo lengvesnis.

charakteristikos:

tikslus pagaminimas
įdomus spalvų spektras
aukštos kokybės medžiagosaukščiausios kokybės medžiagų naudojimas
 
Šiandien Szynaka baldų grupę sudaro 6 modernios gamyklos, įsikūrusios Lubavoje, Ilawoje, Nowe Miasto Lubawskie ir Wolsztyn, taip pat logistikos centre bei "Mortęgi Hotel & SPA Palace". Bendras pastatų plotas yra didesnis nei 500 000 m², o tai atitinka 70 futbolo aikščių dydį. Szynaka siūlomi jaunuolio baldai sužavės savo unikalumu .  

Ar norite sukurti vaiko kambarį, kuris lavintų jūsų vaiko kūrybiškumą? Platus Szynaka vaiko baldų asortimentas sukuria erdvę, kuri formuoja vaizduotę, jautrumą ir estetikos pajutimą. Pateikti projektai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir atitinka aukščiausius saugos standartus ir išsiskiria jų patvarumu. Sukurkite erdvę, atitinkančią jūsų vaiko individualius poreikius.

Medžiaga – laminuota MDF

95x90x41 cm (plotis x aukštis x gylis)

Informacija

Informacija

Spalva Mix
Prekinis ženklas Szynaka Meble (PL)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Wow komoda 2 - durų su 1 stalčiumi

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti