Wow kygų lentyna su pasvirusia sienele nuotrauka nr.2Enlarge « »

Wow kygų lentyna su pasvirusia sienele

Prekės kodas: Wow 02
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 15-20 d.d 15-20 d.d.
Wow kygų lentyna su pasvirusia sienele internetu pigiau
119,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Ar jūs ieškote baldų, kurie sužavė akis ir nustebins originalia forma? Knygų spinta iš Wow kolekcijos yra vaikiškas baldas, kuris nepaliks abejingų. Erdvios lentynos bus puiki erdvė rodyti mėgstamus daiktus, žaislus ir knygas. Pasvirusi baldo pusė atkreipia dėmesį ir krenta į akis. Aukštos kokybės medžiagų naudojimas ir preciziškumas yra ilgaamžiškumo ir atsparumo pažedimams garantija. Baldai iš Wow linijos sukurs unikalią erdvę, palengvinančią jūsų vaiko vystymąsi. Charakteristikos: • aukštos kokybės medžiagos • erdvios lentynos sukuria puikią ekrano erdvę • nuolydžioji baldo pusė gaudo akis
   
Tegul jūsų vaikas įžengia į pilnametystę su energija! Jaunuolio kambarys turėtų atspindėti jo individualų stilių ir temperamentą, todėl siūlome vaikiškus baldus iš Wow kolekcijos, kuri atitiks net ir pačių reikliausių paauglių lūkesčius. Dinamiškos spalvos ir formų asimetrija įneša energijos į bet kokį interjerą. Wow vaikiški baldai pagyvins kūrybiškumą ir leis jums sukurti individualizuotus asmenybės bruožus. Įdomus grafito, ąžuolo ir iguanos žalumo derinys leidžia sukurti modernų ir patogų vaikų ir jaunuolio kambarį.

Ryškus spalvų derinys ir ypatinga forma sukurs puikų jaunuolio kambario interjerą. Dinamiški baldai puikiai tinka jauno žmogaus temperamentui.

Vaikai mėgsta nesudėtingus sprendimus, todėl "Wow" baldų sistemoje buvo naudojami patogios rankenėlės, leidžiančios greitai pasiekti skalbinių spintelių, spintelių ir komodos turinį. Atidarymas ir uždarymas niekada nebuvo lengvesnis.

charakteristikos:

tikslus pagaminimas
įdomus spalvų spektras
aukštos kokybės medžiagosaukščiausios kokybės medžiagų naudojimas
 
Šiandien Szynaka baldų grupę sudaro 6 modernios gamyklos, įsikūrusios Lubavoje, Ilawoje, Nowe Miasto Lubawskie ir Wolsztyn, taip pat logistikos centre bei "Mortęgi Hotel & SPA Palace". Bendras pastatų plotas yra didesnis nei 500 000 m², o tai atitinka 70 futbolo aikščių dydį. Szynaka siūlomi jaunuolio baldai sužavės savo unikalumu .  

Ar norite sukurti vaiko kambarį, kuris lavintų jūsų vaiko kūrybiškumą? Platus Szynaka vaiko baldų asortimentas sukuria erdvę, kuri formuoja vaizduotę, jautrumą ir estetikos pajutimą. Pateikti projektai yra ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir atitinka aukščiausius saugos standartus ir išsiskiria jų patvarumu. Sukurkite erdvę, atitinkančią jūsų vaiko individualius poreikius.

Medžiaga – laminuota MDF

62x196x39 cm (plotis x aukštis x gylis)

Informacija

Informacija

Spalva Mix
Prekinis ženklas Szynaka Meble (PL)

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Wow kygų lentyna su pasvirusia sienele

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.

Su šia preke rekomenduojame įsigyti