ZOOB Konstruktorius ZOOB MOBILE RACER 37d + 4 rataiEnlarge « »

ZOOB Konstruktorius ZOOB MOBILE RACER 37d + 4 ratai

Prekės kodas: 3569412051
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
ZOOB Mobile konstruktorius leis vaikui sukonstruoti net 9 skirtingus mašinų modelius arba bus idealus papildymas su ratais jau turimiems ZOOB konstruktoriams.
24,99 €
- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Zoob kostruktoriai - inovatyvus konstruktorius vaikams, sukurtas pagal DNR pavyzdį. Detales galima jungti net 20 skirtingų būdų. Vaikui bus paprasta kurti modelius. Konstruktorius, lavinantis neribotą vaiko fantaziją!

ZOOB Mobile konstruktorius leis vaikui sukonstruoti net 9 skirtingus mašinų modelius arba bus idealus papildymas su ratais jau turimiems ZOOB konstruktoriams.

Rinkinyje yra 37 ZOOB detalės bei 4 ratai su 4 padangomis. Galima sukonstruoti net 9 modelius modelius:
- paplūdimio bagis;
- zoobsteris;
- supergreitas kruizeris;
- supergreitas stingeris;
- triratis motociklas
- keturratis automobilis
- mėnulio tyrinėjimo mašina
- miniautomobilis
- ir dar daugybę kitų ZOOB modelių, kurių net išversti neįmanoma!!!!
 
Ypatingai lengvai ir tyliai riedantys ratukai su guminėmis padangomis.
ZOOB formos idėja kilo iš nukleotidų, kurie sudaro viso kas gyva DNR. ZOOB konstruktoriuje, kitaip nei tradiciniuose blokelių konstruktoriuose, detalės gali judėti, jungtis ir transformuotis - visai taip pat kaip ir natūralioje gamtoje.
ZOOB konstruktorius suteikia daugybę galimybių žaisti ir mokytis, ir tai daro šį konstruktorių išskirtiniu lyginant su visais kitais konstruktoriais. Panašiai, kaip kredidelės arba plastilinas, ZOOB suteikia vaikams (ir suaugusiems) mokytis, eksperimentuoti ir kurti pasitelkus visą vaizduotę.
Ar galite įsivaizduoti - ZOOB sukurtas figūrėles galima animuoti - nuo dinozauro iki DNR grandinių, nuo žvėrių iki ateivių (žr. filmuką žemiau).

ZOOB figūrėliu mobilumas suteikia konstruktoriui ypatingą lavinamąją reikšmę, nes vaikai gali matyti figūrėlės judesius ir taip susipažinti su mechaninių, biologinių ir anatominių sistemų judėjimu.

ZOOB konstruktorius yra pakankamai lengvas tiek vaikams nuo 6 metų, tiek ir jų mokytojams, kurie nori sukurti DNR, anatominius, architektūrinius ir mechninius pavyzdžius.

ZOOB detalės jungiasi tarpusavyje 20 skirtingų būdų, todėl statytojo fantazija gali būti beribė. ZOOB figūrėlės gali judėti, todėl vaikai gali žaisti su savo kūriniais, o ne tik jais grožėtis.

Informacija

Informacija

Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams, 7-8 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas Zoob

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: ZOOB Konstruktorius ZOOB MOBILE RACER 37d + 4 ratai

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.