Zoob Zoobot robotas - konstruktorius Enlarge « »

Zoob Zoobot robotas - konstruktorius -50 dalių

Prekės kodas: 635694130209
Prekė yra užsakoma. Pristatome per 1-7 d.d 1-7 d.d.
Zoob Zoobot robotas - konstruktorius -50 dalių .

Pastovi kaina: 29,99 €

Special Price 24,99 €

- +

Prekės aprašas

Išsami informacija

Zoob Zoobot robotas - konstruktorius -50 dalių

Zoob Zoobot robotas - konstruktorius -50 dalių .

Kaip rodo gamintojo patirtis, vaikai labai mėgsta kosntruoti robotus. Dabar vaikai gali sukurti savąjį robotą, su riedėjimo mechanizmu ir ratukais.
 
Dėmesio: kai robotas pradeda važiuoti, užsidega jo akys!!!
 
Rinkinyje  yra 49 ZOOB detalių, 2 ratai su padangomis, 2 ratai su riedėjimo mechnizmu, zoob detalė su lemputėmis, elementas . Galima sukonstruoti tiek modelių, kiek leis Jūsų fantazija. Pridėtos instrukcijos, kaip sukonstruoti 4 robotus.
 
Dėka guolių ir guminių padangų, ratai riedės ypatingai minkštai ir tyliai.
 
ZOOB  formos idėja kilo iš nukleotidų, kurie sudaro viso kas gyva DNR.   ZOOB konstruktoriuje, kitaip nei tradiciniuose blokelių konstruktoriuose, detalės gali judėti, jungtis ir transformuotis - visai taip pat kaip ir natūralioje gamtoje.
 
ZOOB konstruktorius suteikia daugybę galimybių žaisti ir mokytis, ir tai daro šį konstruktorių išskirtiniu lyginant su visais kitais konstruktoriais. Panašiai, kaip kredidelės arba plastilinas, ZOOB suteikia vaikams (ir suaugusiems) mokytis, eksperimentuoti ir kurti pasitelkus visą vaizduotę.
 
Ar galite įsivaizduoti - ZOOB sukurtas figūrėles galima animuoti - nuo dinozauro iki DNR grandinių, nuo žvėrių iki ateivių (žr. filmuką žemiau).

ZOOB figūrėliu mobilumas suteikia konstruktoriui ypatingą lavinamąją reikšmę, nes vaikai gali matyti figūrėlės judesius ir taip susipažinti su mechaninių, biologinių ir anatominių sistemų judėjimu.

ZOOB konstruktorius yra pakankamai lengvas tiek vaikams nuo 6 metų, tiek ir jų mokytojams, kurie nori sukurti DNR, anatominius, architektūrinius ir mechninius pavyzdžius.

ZOOB detalės jungiasi tarpusavyje 20 skirtingų būdų, todėl statytojo fantazija gali būti beribė. ZOOB figūrėlės gali judėti, todėl vaikai gali žaisti su savo kūriniais, o ne tik jais grožėtis.

Informacija

Informacija

Amžius 3-4 metų vaikams, 4-5 metų vaikams, 5-6 metų vaikams, 6-7 metų vaikams, 7-8 metų vaikams
Spalva Ne
Prekinis ženklas Zoob

Filmukų galerija

Filmukų galerija

Close

Atsiliepimai

Rašyti savo atsiliepimą

Atsiliepkite apie prekes: Zoob Zoobot robotas - konstruktorius -50 dalių

Prekių žymos

Prekių žymos

Naudokite tarpus žymoms atskirti. Naudokite kabutes (') frazėms.