APIE MUS - KOKYBIŠKOS PREKĖS VAIKAMS INTERNETU

MES DIRBAME TAM, KAD VAIKO AUGINIMAS BŪTŲ MALONUMAS.

KIEKVIENAS KLIENTAS -DIDELIS AR MAŽAS- MUMS LABAI SVARBUS

Kviečiame į mūsų internetinį puslapį  WWW.TAVOVAIKAMS.LT – Jūs visada laukiami svečiai, o mūsų darbuotojai suteiks Jums visapusę konsultaciją.

Jau trečius metus UAB Ilignus, administruojanti www.tavovaikams.lt - įvertinami kaip patikimas finansinis partneris: UAB Creditinfo įmonei suteikia "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatą. Šis sertifikatas reiškia, kad įmonė patenka tarp 4 proc. Lietuvos įmonių, turinčių aukštą mokumo reitingą.

Prekes vaikams stipriausi Lietuvoje

 Tikimės, kad Jūsų apsipirkimas mūsų internetinėjesvetainėje bus dar malonesnis ir patogesnis, nes:

  1. Dėl žemesnių internetinės prekybos sąnaudų galime pasiūlyti savo klientams palankesnes kainas
  2. Savo puslapyje www.tavovaikams.lt pateikiame detalius prekių aprašymus ir nuotraukas, jums bus lengviau palyginti prekes ir apsispręsti
  3. Internetinė parduotuvė neturi darbo laiko – tai reiškia, kad bet kuriuo patogiu Jums laiku jūs galite įsijungti puslapį www.tavovaikams.lt , apžiūrinėti prekes kiek norite ir pateikti užsakymą bet kuriuo paros metu.
  4. Jums nereikia važiuoti pas mus, gaišti laiką kelionėje ir transporto kamščiuose, nereikia gaišti eilėse – tiesiog pateikite užsakymą internetu, o sutaupytą laiką skirkite savo vaikams ir šeimai.
  5. Jūsų užsakytas prekes vaikams kurjeris prisatys tiesiai jums į namus. Atsiskaityti kurjeriui galima grynais pinigais arba kreditine kortele (kreditines korteles priima tik DPD kurjeris)
  6. Esame mokėjimai.lt sistemos partneriai – tai garantuoja Jums saugų atsiskaitymą
  7. Rengiame įvairius konkursus mūsų lankytojams, kuriuose jūs galėsite laimėti vertingų prizų ir kuriuose jūs rasite daug jus dominančios medžiagos. Konkursų nugalėtojus rinksite Jūs – mūsų lankytojai!
  8. Kviečiame Jus jungtis prie mūsų Facebook puslapio – TAVO VAIKAMS. Čia jūs gausite pačią operatyviausią informaciją apie naujienas ir vykdomas akcijas ir padiskutuoti Jums aktualiais klausimais. Aktyviems Facebook nariams siūlome specialias kainas.

 

Mūsų kontaktai:

Įmonės pavadinimas UAB Ilignus
Įm.kodas 
302524944
PVM mokėtojo kodas LT100005629612
tel. +370 616 00377
el.paštas [email protected]

Prekybą vykdome tik internetu, fizinės parduotuvės neturime.