prisegamas LED šviestuvas TRIRATUKAI PLIUS AKCIJA

  • Užsakykite triratuką su REER prisegamu LED šviestuvu.
  • Užsakydami įrašykite nuolaidos kupono kodą "triratukai plius".
  • Gaukite 50% nuolaidą . Vienam apsipirkimui galima naudoti tik vieną nuolaidos kodą

 

Triratukai - puiki dovana vaikams, nuri nudžiugins ir vaikus, ir dovanos daug malonaus kartu praleisto laiko suaugusiesiems. Šiuolaikiniai triratukai savo funkcionalumu niekuo nenusileidžia sportiniams vežimėliams. Mūsų vertinimu, triratukai netgi pranašesni už vežimėlius, nes vaikas gali daug aktyviau dalyvauti veiksme... Mūsų siūlomi triratukai su rankena ir stogeliu patenkins net išrankiausio kliento norus.


 

Triratukai

4 prekė(s)

4 prekė(s)

Triratukai - patarimai renkantis

 

Šiuolaikiniai vaikiški triratukai naudingi tiek vaikams, tiek ir tėvams. Triratukas lavina vaiko judesius bei jų koordinaciją (pedalų minimas, vairas ir stabdžiai). Triratuku vaikas gali savarankiškai nuvažiuoti nedidelius atstumus. Tėvams triratukas yra svarbus tada, kai išvykų ar pasivaikščiojimų metu vaikui nepakanka jėgų savarankiškai judėti - tada vaiką galima stumti įsodintą triratuke.

Taigi triratukai, triratukai, triratukai... Kaip gi pasirinkti ir į ką atsižvelgti?

1. Rėmo konstrukcija. Patartume rinktis triratuką su žemai esančiu svorio centru ir platesnėmis ašimis - tuomet triratukas ne taip greitai apvirs. Šiuo atžvilgiu rekomenduotume Puky triratukus - jie yra labai stabilūs ir idealiai pritaikyti mažo vaiko kūno sudėjimui. Dažnai susiduriame su tėvų galvojimu, kad aukštesnis triratukas ilgiau tarnaus vaikui augant - tačiau tai klaidingas manymas. Daug svarbiau yra triratuko ergonomika - ir žemas triratukas gali augti kartu su vaiku.

 

2. Laisvos eigos funkcija. Patogu, kai vaikiški triratukai gali važiuoti tada, kai vaikas pedalų nemina. Tai svarbu, kai reikia stumti sėdintį vaiką. Ši funkcija ypatingai svarbi, kai vaikui tenka važiuoti triratuku nuo kalniuko - be šios funkcijos vaikui tektų labai greitai minti pedalus, o jei nespėtų - vaikas gali susižaloti.

 

3. Triratuko padangos. Geriausia rinktis triratuką su pripučiamomis padangomis - jos puikiai važiuos ne tik gera danga, bet ir per žvyrą, žolę, nepraslys, nebarškės ir gerai amortizuos. Tačiau pripučiamos padangos turi ir trūkumų - jas reikia pūsti, galima pradurti, tokios padangos yra sunkesnės ir kainuoja brangiau. Pripučiamas padangas turi vienintelis modelis Puky CAT 1SL.

Todėl gamintojai pradėjo siūlyti kitas alternatyvas:

  • polipropileno padangos - jos taip pat yra minkštos, todėl gerai važiuos ir per blogesnę dangą. Polipropileno padangų nepradursi. Polipropileno padangos yra nors ir nedaug, bet lengvesnės už pripučiamas. Polipropileno padangos yra gera ir ne tokia brangi alternatyva pripučiamoms
  • Ekonomiška alternatyva yra plastikinės padangos, dengtos apie 0,5 cm storio specialiu gumuotu protektoriumi (Puky triratukas CDT). Šios padangos pasižymi beveik tokiomis pat savybėmis, kaip ir pripučiamos, bet yra gerokai pigesnės.
  • Plastikinės padangos - šios alternatyvos nerekomenduojame rinktis, ir gerbdami savo pirkėjus, tokių triratukų net ir nepardavinėjame. Tokios padangos neilgaamžės, lūžtančios, neamortizuojančios, praslystančios. Jums tikrai bus nemalonu, kai važiuojant per šaligatvio plyteles, triratuko dardėjimas "įgarsins" visą gatvę ir trauks užjaučiančius praeivių žvilgsnius.

 

3. Mažesniems vaikams reiktų triratukų su sėdėjimo apsaugomis arba prisegimo dirželiais (juos galima įsigyti ir atskirai) Jums teks susidurti su situacija, kai mažasis keleivis stumiamame triratuke užsnūs. Tokiu atveju ypatingai patogu, kai vaikiški triratukai turi sėdynę su auštu atlošu - pvz. Puky triratukas Ceety.

 

4. Kai tėvai stumia triratuką, vaikui bus daug patogiau, jei triratukas turės pagrindą kojytėms laikyti. Pvz., Puky triratukai turi pagrindą kojytėms, kurį pagal poreikį galima lengvai nuimti arba uždėti. Galima tokį pagrindą įsigyti atskirai.

 

5. Prieš perkant triratuką, patariame išsibandyti, ar stūmimo rankena patogi tėvams. Be to stūmimo rankena turi lengvai ir patogiai nusiimti ir susilankstyti, kad triratukas tilptų į automobilio bagažinę. Puky triratukas Ceety turi ypatingai patogią stūmimo rankeną, sukurtą pagal vaikiškų vežimėlių ergonomiką.  Puky CAT 1SL triratuko rankeną galima labai greitai paversti kastuvėliu smėliui kasti - smagu ar ne?

 

6. Triratukas turi augti kartu su vaiku - jo sėdynės padėtis, vairo aukštis turi būti reguliuojami.

 

7. Patariame rinktis triratuką, kuris turi vairo pasukimo apribojimą. Tai svarbu stumiant vaiką triratuke. Taip pat taip saugiau besimokančiam važiuoti vaikui - jis negalės per daug susukti vairo ir apvirsti.

 

8. Taip pat svarbus gražus vaikiškas dizainas, patikimas gamintojas ir jo garantijos, tvirta triratuko konstrukcija. Labai geras metodas apsiprendžiant - pasižiūrėti, už kiek galėsite parduoti triratuką, kai jo nebereiks vaikui. Čia ypatingai pasiteisina patarlė" Taupus moka dvigubai". Gerų firmų triratukus nesunkiai parduosite už 30-50 proc. pradinės kainos, o pigūs triratukai keliaus į šiukšlių dėžę.

 

Tikimės, kad šie patarimai padės Jums pasirinkti norimą triratuką.