Automobilinės kėdutės 9-25 kg

1 prekė(s)

1 prekė(s)

Patarimai renkantis automobilinės kėdutės 9-18 kg (1 grupė)

Kelios šios kategorijos automobilinės kėdutės tvirtinamos veidu prieš eismą, tačiau dauguma naudojamos veidu į eismą. Šios kėdutės būtinai turi turėti 5 tvirtinimo taškų saugos diržus.

  • vaikas dažnai miega važiuodamas, todėl reiktų žiūrėti kad nugarėlės atlošimas reguliuotųsi, ir pageidautina, kad turėtų kuo horizontalesnę padėtį
  • Taip pat svarbus yra galvos atlošas, nes kol vaikas miega, reikalingas pakankamai gilus galvos atlošas, kad vaiko galva būtų stabili ir nekabėtų automobiliniuose diržuose;
  • Automobilinės  kėdutės užvalkalas turėtų būti pagamintas iš orui pralaidaus audinio, kuris karštomis vasaros dienomis mažintų vaiko prakaitavimą. Svarbu, kad audinys būtų kuo minkštesnis, jeigu dažnai naudosite kėdutę, taip Jūs papildomai pasirūpinsite vaiko komfortu. Taip pat nepamirškite, kad audinį teks valyti – užvalkalas turėtų nusiimti nuo automobilinės kėdutės, lengvai skalbtis.
  • Automobilinės kėdutės plotis. Įsitinkinkite, kad automobilinė kėdutė vaikui su žieminiais drabužiais nebūtų per siaura.
Jūs galite žymiai staupyti neprarasdami komforto, jei iš anksto apgalvosite kokias automobilines kėdutes toliau naudosite vaikui augant.