Prekių grupės

Blogas - informacija besirenkantiems prekes vaikams internetu

Elementai 1 į 1026 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Kūdikių lovytės

2020-06-14 10:54

Kūdikių lovytės

Labai naudingas straipsnis besirenkantiems kūdikių lovytes.  Kūdikių lovytės - Jūs galite rinktis daugybę modelių...Kokia turėtų būti šiuolaikinė kūdikio lovytė ir koks modelis tiks Jums labiausiai? Kaip keitėsi lovytės kūdikiams?

Senovinės kūdikių lovytės

Senosiose sodybose lopšys naujagimiui dažnai būdavo tiesiog pakabinamas ant lubų. Taip pakabintas kūdikio lopšys yra lengvai supamas, tačiau kaip neįsismarkauti? Lovytes kūdikiams kabindavo arti mamos lovos - kad mama ir naktį len...

Skaityti
0 Komentarai | Temoje Naujienos Patarimai pirkėjams - tavovaikams.lt

Vaikiški dviračiai - kaip išsirinkti? Septyni patarimai renkantis vaikišką dviratį.

Autorius: Tavo vaikams prekės vaikams internetu 

Kaip išsirinkti dviratuką? Jų siūloma tiek daug! Kokie turi būti kriterijai renkantis dviratuką? Koks turi būti rėmas, kokie stabdžiai? Ar reikia pavarų? Su daugybe tokių klausimų susiduria tėveliai ieškantys dviratuko vaikams?

Geriausi vaikiški dviračiai

Vaikiškas dviratukas nėra sumažinta suaugusiojo dviračio kopija, jis turi atitikti vaiko anatomijos reikalavimus. Pastaraisiais metais dvirači...

Skaityti
2 Komentarai | Temoje Patarimai pirkėjams - Tavo Vaikams

Kelioninės lovytės

2019-03-13 21:03

Kelioninės lovytės – maniežai

Maniežas yra patogus sprendimas kelionėms – pvz. viešbučiuose, pas senelius, kaimo sodybose ir sodo nameliuose. Kai nereikia, jis bus kompaktiškai supakuotas į maždaug 20x20x100 cm dėžę, o reikalui esant jis gali būti surinktas per penkias minutes.

Renkantis kelionines lovytes, Jums reikia atsakyti į šiuos klausimus:

 • Koks Jūsų vaiko amžius, kiek ilgai naudositės maniežu
 • Ar maniežas bus naudojamas kaip saugi vaiko žaidimų vieta
 • Ar kelioninė lovytė bus naudojama patalpoje ...
Skaityti
0 Komentarai | Temoje Naujienos Patarimai pirkėjams - Tavo Vaikams

Vaikiški triratukai

2019-02-01 19:33

Vaikiški triratukai

Vaikiškas triratukas - puiki dovana, kuri nudžiugins vaikutį, o suaugusiesiems suteiks daug puikių pasivaikščiojimų kartu su vaiku. Šiuolaikinis triratukas nebėra tik minama vaikiška transporto priemonė. Šiuolaikiniai vaikiški triratukai turi tiek daug funkcijų, kad gali pakeisti sportinį vežimėlį, balansinį dviratuką ar pirkinių vežimėlį.

Vaikiški triratukai gali būti su stogeliais, stūmimo rankenomis, reguliavimo galimybėmis, apsukama sėdyne, su gulima padėtimi. Triratukas - ...

Skaityti
0 Komentarai | Temoje Naujienos Patarimai pirkėjams - tavovaikams.lt

Pirmaisiais gyvenimo metais kūdikis daugiau nei pusę laiko praleidžia miegodamas. Deja, vaikų lovytės yra dažniausia kūdikių nelaimingų atsitikimų vieta... Staigios kūdikių mirties sindromas apima tokius atvejus, kaip iškritimas, įstrigimas, uždusimas, prispaudimas, pasismaugimas.

Lovytes vaikams

Visi tėvai nori, kad lovytės vaikams būtų saugiausia vieta, todėl patartume atkreipti dėmesį į tokius dalykus.

1. Vaikas turi miegoti savo lovytėje, o ne tėvų lovose. Migdyti vaika tėvų lovose yra labai pavojinga - suaug...

Skaityti

Rogutės su atlošu ar čiuožynės?

Perskaitėme straipsnį spaudoje, kad rogutes nurungė čiuožyklės ir stipriai tuo suabejojome – ar tikrai?

Čiuožynes pirkėjai mėgsta ne tik dėl kur kas mažesnės nei rogių kainos, bet ir dėl to, kad jas labai lengva ir paprasta naudoti. Dar vienas čiuožynių privalumas-  jomis daug lengviau prekiauti prekybininkams ir lengviau jas sandėliuoti.

Bet rogutės vis tiek lieka nepamainomos tiems, kas mėgsta žiemos pasivaikščiojimus ir kam tenka pavargusį vaiką stumti arba tempti...

Skaityti

Tinklaraštis www.seimosgidas.lt skirtas šeimoms su įvairiausio amžiaus vaikais, kurios nori leisti laiką kartu, mėgsta keliauti, skaityti, žaisti ir nuolat ieško idėjų, ką įdomaus nuveikti.

Vienoje vietoje rasite:

 • kassavaitinius šeimoms su vaikais skirtus renginius, 
 • naujausių vaikiškų ar tėvams skirtų knygų recenzijas, 
 • aprašymus apie įdomiausias lankytinas vietas Lietuvoje,
 • patarimus ir idėjas, ką aplankyti keliaujant užsienyje,
 • visai šeimai skirtų stalo žaidimų apžvalgas,
 • smagių ir lavinančių žaislų...
Skaityti
Komentarai | Temoje Mūsų draugai - Šeimos gidas

Marmaluzi – tai pirmas Lietuvoje gaminamas maistas kūdikiams ir mažiems vaikams. Pagamintas su meile, saugiai ir rūpestingai, tad nenustebkite jei jūsų kūdikis Marmaluzi pamils.

Maistas kudikiams

Marmaluzi produktai, tai ne tik maistas kūdikiams ir mažiems vaikams, tai pažintis su mūsų krašto skoniais, valgymo tradicijomis ir svarbiausia – sveiko maisto vertybių kūrimas ir puoselėjimas mažiesiems.

Kurdami Marmaluzi produktus, pirmiausia galvojame apie mažuosius vaikučius, kuriems skirtas šis produktas, kad būtų sve...

Skaityti
0 Komentarai | Temoje Mūsų draugai - Tavo Vaikams

Negaunu užsakymo pavirtinimo - ką daryti?

Kartais klientai teiraujasi, ką daryti, jei negauna užsakymo patvirtinimo. Visa informacija apie užsakymo būklę, pristatymą ir einamuosius klausimus siunčiama el.paštu, todėl perkant vaikiškas prekes internetu labai svarbu sekti el.laiškus.

Mūsų parduotuvėje užsakymo pavirtimas siunčiamas automatiškai be žmogaus įsikišimo.

Taip pat Jums siunčiamas pranešimas el. paštu apie siuntos atidavimą kurjeriui.

Kurjeris informuoja Jus apie siuntos pristatymą sekančiu ...

Skaityti

Rogės - žiemos transporto priemonė, kuri važiuoja ant pačiūžų. Rogės gali būti traukiamos arklių, jaučių, šunų, netgi varomos variklių, tačiau mus labiausiai domina vaikiškos rogutės - tokias paprastai traukia arba pats mažasis važiuotojas, arba jei jis ne nuotaikoje arba ne formoje - jo tėveliai, seneliai ir kiti prijaučiantys.

Mokslininkai teigia, kad rogutės Lietuvoje pradėtos naudoti XIII amžiuje. Žinoma, tai yra netiesa - mes manome, kad roges pirmykščiai žmonės pradėjo naudoti, iš karto po ...

Skaityti
0 Komentarai | Temoje Naujienos Patarimai pirkėjams - Tavo Vaikams

Elementai 1 į 1026 viso

Puslapis:
 1. 1
 2. 2
 3. 3